çocuk doktoru

<1234>
05/11/2012 21:18:00

merhaba kızımı güven hastanesi'ne götüreceğim ama hangi doktora karar veremedim. daha önce medicana hast.nde bir iki dra gittik ama memnun kalmadım. güven'den taner bey ve ogün beyi önerdi arkadaşım sizce hangisi ya da başka önereceğiniz dr var mı?

Ynt: çocuk doktoru

05/12/2012 10:03:00

bizim doktorumuz ogün bey kızım doğduğundan beri ogün hocanın hastasıyız müthiş bir doktordur kesinlikle tavsiye ederim mutlaka memnun kalırsınız:)

 

Ynt: çocuk doktoru

05/24/2012 13:10:00

selamlar... 

6 ayliktan beri guven hastanesi'nde ogun bey'e gidiyoruz. kesinlikle tavsiye ederim. cocuklarla inanilmaz bir iletisimi var, cok rahat, ne cocugu ne de anneyi babayi geriyor... ilac konusunda ozellikle antibiyotik kullanimi konusunda cok dikkatli, gereksiz ve hizli karar verilmis ilac kullanimlarina cok karsi olan ekolden geliyor, bugune kadar birgun bile yanindan kafamizda soru isareti ile ayrilmadik, ne sorduysak tatmin edici, samimi ve pratik cevaplar aldik. ancak siz herhangi bir soru yoneltmeden uzun uzun sizinle sohbet edecek, siz sormadan uzun uzun size birseyler anlatacak birini ariyorsaniz ogun bey dogru adres degil :)

Ynt: çocuk doktoru

05/24/2012 13:20:00

Ogün Beyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2 aylık bebek hasta olmaz gibi hastalıklı bir cevap vermişti bize. Kızımın genzi doluydu, öksürüyordu ve halsizdi. Buna rağmen bize verdiği cevap bu oldu. Sadece fiziksel muayene ile geçiştiren, sorulara doğru dürüst cevap vermeyen ilgisiz bir dr bence.

Ynt: çocuk doktoru

05/25/2012 09:17:00

Hastane doktorlarını rutin muayene için tavsiye etmiyorum ben açıkçası. Elif 1 yaşına gelene kadar her hastalandığında aylık rutin kontrolümüzü yapan kendi doktorumuza götürdük. Acil için Mesa yı tercih ediyoruz genelde.

Bizim doktorumuz Hüseyin ingöl. Gayet memnunuz. Kızılay da muayenesi,Gata dan emekli.


Ynt: çocuk doktoru

05/25/2012 09:33:00

doğduğundan beri güven hastanesi ogün beye gidiyorum.kendisini çok seviyoruz:-)))kalkıp konyadan geliyorum belki de bu yüzden son derece ilgili her soruma ayrıntılı cevap veriyor.hatta unutmayım diye not defterime yazarım soruları.

15 günlüktü yenidoğan için sabah saatlerinde aldırırdı randevuları diğer büyük çocuklarla çok haşırneşir olmasınlar diye.

 1 yaş kontrolü için yeni randevu aldım.bazı arkadaşlar ilgisiz  demiş 15 dk.önce çıkmadım odasından ve gecenin bir yarısı özel telefonundan da ulaşabiliyorum.

Ynt: çocuk doktoru

05/25/2012 22:07:00

biz de biraz araştırma sonucu bugün gittik ogün bey'e. memnun kaldık diyebilirim eşim için tek sorun fenerbahçeli olmasıydı (((: hemşire hanım kızımı muayene için hazırlarken dr bey de aile bilgilerini aldı anne baba yaşı mesleği soran olmamıştı daha önce hatta bir dr yüzümüze bakmadan bitirmişti muayeneyi üstüne bi de bu kontrol randevusu normal muayene için gelirseniz falan demişti..

Ynt: çocuk doktoru

05/26/2012 10:19:00

ya ben de tavsiye uzerine guven hast. Ogun beye gittim 7. ayda gittim her sey yolundaydı 1 yas kontrolune gelin dedi. 1 yas kontrolu için gittik muayenesini yaptı. her sey yolunda saglıklı dedi. ben bal süt vs ilgili konuşmaya başalayınca kan tahlili sonuçlarına gore yarın telefonda konusuruz dedi ayakta. merak etmeyin iyi her sey dedi yarın konusuruz diyip cıktık odadan mecburen. ertsei sabah aradım sonuçlarla ilgili sekreterlik sonra bana geri donuş yaptı tahlil sonuçları iyiymiş dedi. tepem attı. ben bi dunya para vermişim drla gorusucem dedim. biliyorsunuz ogun bey soyle mesgul boyle mesgul cart curt yaptı. cebinden msj attım 2 saat sonra beni aradı. verebilirisniz her seyi kan degerleri normal dedi o kadar. ben aradan 2 sorum vardı onları sorabildim. bilmiyorum benimki sanssızlıkmı ama kendi capında az cok un yapan dr. ların bası kalabalık oluyor. ya randevu alamıyorsun ya kısa bişi oluyor. bilmiyorum canım sıkıldı. Ben biraz daha detaylı bir seyleri soran anlatan bir dr istiyorum. dişlerini ne zman fırcalayacagımı ateşlenince soyle yapsanız daha iyi olur diyen ya da evde su aktivitelere agırlık verin diyen bir dr. istiyorum.

Ynt: çocuk doktoru

05/28/2012 09:37:00

bizim doktorumuzu yukarıda yazdım. bol bol konuşur. o ayki gelişimini anlatır, anlatır yetmez benim en abuk sabuk sorularıma uzun uzadıya cevap verir.

Ynt: çocuk doktoru

05/28/2012 09:50:00

Ogün Bey'den özellikle cep telefonunu istememe rağmen ısrarla vermemişti. Demek ki kişilere göre tavrı da değişiyor. Benim için istediğim saatte dr a ulaşabilmek çok çok önemli.  Ogün Bey, Ada 3. ayında 1200 gr aldı diye diyet programı uygulamaya kalkmıştı.  Ki benim kızım zaten 2700gr doğmuştu, yani obez değildi (olmadı da:) Biz 4. ayından beri Hacettepe'de Prf. Dr Tezer Kutlu'ya götürüyoruz, çok da memnunuz ama referans olmazsa hasta kabul etmiyor.

Ynt: çocuk doktoru

05/28/2012 09:51:00

Tezer Kutluk:)

<1234>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...