çocuk doktoru

Ynt: çocuk doktoru

09/25/2012 17:37:00

ben ilk aylar batıkent bilge tıp'taki çocuk doktorlarına götürüyordum, ama ne telefonlarını veriyorlar ne de hastaneyi arayınca tenezül edip telefona bakıyorlar.sürekli meşgul dedirtiyorlar, illa hastaneye ayaklarına gidip vizite ücretini yatırıp soru soracaksın. zaten sezeryanımdan da memnun kalmadığım için bir daha oraya gitmedim. eryaman gibi uzak bir yerde oturduğum için merkezdeki hastanelere pek gitmiyorum.burada asg tipta çocuk doktoru süreyya hanım var. sakin, saygılı, ilaç yanlısı olmayan bir doktor. ama poliklinikte sıra çok alıyor, yarım gün bekleniyor bazı günler. o yüzden ona da gitmek kasıyor açıkcası. aile hekimliği sistemi ise b.ktan affadersin, tecrübelerim bebeği kesinlikle aile hekimine götürmeme yönünde pekişiyor gün ve gün.

Ynt: çocuk doktoru

09/25/2012 18:08:00

Bence doktor seçimi kişisel bir şey. Tıpkı kıyafet seçimi gibi. Yadırgayacaksınız belki ama öyle olduğuna yürekten inanıyorum. Zira aynı doktor hakkında birbirinin tamamen aksi görüşler de bu inancımı destekliyor. 


Doktorunuzla insana, hayata, hatta topluma bakışınızda bir takım ortaklıklar olması gerekiyor. Tabi daha spesifik olarak hastalıklar, ilaçlar, beslenme vesair durumlar hakkında asgari yakınlıklar. Aksi halde doktor 100 yılın en iyi pediatristi seçilmiş dahi olsa, sizin için en kötü doktordur.

Senin en iyin kim derseniz, Güven Hastanesi Taner Bey!!! Allah, O'nu her zaman korusun. 

Ynt: çocuk doktoru

09/26/2012 05:55:00

ogun beye bizde gittik bebegim 2 aylikken, egzemasi vardi, ve sonradan ogrendigim kadariyla bize agir ve kortizonu çok yuksek egzema kremi vermis.. 

Ynt: çocuk doktoru

09/26/2012 06:00:00

Alev Oguz Kutlu'dan randevu almak cok zor, ben bebekken Namdar Ulusahin'e goturdum, ben memnun kaldim rutin kontorller icin en azindan ilac kullanimini pek sevmeyen bir doktor. Birde her zaman telefonla ulaşabileceğin, bebeğiniz grip olduğunda alıp hemen götürebileceğin bir doktor. Ama sunu bilin ki bence en iyi doktor Annedir.

Ynt: çocuk doktoru

09/26/2012 06:00:00

Benim oğlumun cildi de atopik egzema ikisinde de mevcut ama küçüğün neredeyse tüm vücudunda var biz sadece mustela şampuan ve kremini kullanıyoruz

Doktorumuz geçici olduğunu söyledi büyük oğlumun ki gecti bir poposunda kaldı oda az bişey kortizonlu krem hiç kullanmadık cok şükür

Ynt: çocuk doktoru

09/26/2012 06:02:00

kortizonlu kremlerde "paraben" bulunabiliyor, okumak lazım eczaneden alır iken iyicene

Ynt: çocuk doktoru

09/26/2012 06:16:00

Alerji doktoru arayanlar içinde kesinlikle Bülent Şekerel'i tavsiye ediyorum. Bebek-çocuklarla diyaloğu çok iyi, hiç ağlatmadan muayene ediyor. Çok güzel ilgileniyor. Rutin kontorllere keşke ona götürebilsem demiştim önceden, ama tabii kendisi alerji doktoru.

Bu arada 5. aydan önce alerji testi yaptırmayın, hatta alerji doktoruna gitmek yerine kendiniz diyet yapıp bebeğinizi gözlemleyin. Şampuan, sabun, deterjan herşeyi değiştirin. Ona göre gözlemleyin.

Ynt: çocuk doktoru

01/04/2013 13:06:00

evet koru hastanesinin cocuk doktoru gulcan hanim cok memnundum ta ki izmire tasinana kadar..cokkk uzuldum :( ortada kaldik.kendisini aradim dogdugu ve kayitlarinin oldugu hastanede devam etmesinde yarar var dedi.bakalim umarim yeni dr.da onun kadar sicaktir, samimidir konuskandir :)ve  guven verir bana..

Ynt: çocuk doktoru

01/21/2013 18:20:00

kesinlikle katılıyorum koru gülcan hanım dogumunda da o ilgilendi takiplerinde de ama malesef artık orada değil,şimdi koru da zeynep hanım var bir kere gittik o da ilgili ve de sorularınız karsısında gayet sabırla cevaplar verip anlatıyor,ayrıca birde biz gazi de de takip ediyoruz gelişimlerini paralel kontrol yani şimdilik iyi gidiyor,keske gülcan hanım olsaydı da kesinlikle ona gidin derdim fakat zeynep hanımda  tavsiyemdir,ilk izlenimimiz iyiydi.

 

Ynt: çocuk doktoru

01/21/2013 18:40:00

Biz de Fatih üniv. hast. Selman Bey'den memnunuz..2-3 kere gittik devam etmeyi düşünüyorum


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...