Site Yönetiminden Talebimizdir

Ynt: Site Yönetiminden Talebimizdir

12/09/2011 08:45:00

nurturia'dan aldıgım faydaya ben karar veririm,
benden gayrisi degil.

anasayfanın dısına pek cıkmıyorum, soru cevaplarda eskisi kadar aktif degilim, buguloga yazmıyorum lakin burada edindigim arkadaslık iliskileri sayesinde gunumu son derece keyifli gecirdigim gibi bir cok konuda da fikir alısverisinde bulunuyorum.

sapla saman karısmıs, anlıyorum ki siz burada cıkan kavgaları cozmeye fazla vakit ve enerji harcayarak bunalmıs ve cozumu de bu butonu kaldırmakta bulmussunuz.

kufuru ve kavgayı savunan mı var pardon? hic anlayamıyorum. buldugunuz bu cozumu bak burada kavga cıkıyor alın bende bu durumda bu butonu kaldırıyorum edasını hic demoktarik bulmuyor, gayet de net tepkimi koyuyorum.

sosyal ag efendim, bu anlamda ben uyesi oldugum iki sosyal agı karsılastırmayı dogru buldum kendimce.

selamlar,
bol gunesler.

bu durumdan hic memnun olmayan bir kullanıcı,
ikicocukannesi.

Ynt: Site Yönetiminden Talebimizdir

12/09/2011 08:46:00

evet, buradaki herkes gibi,
 ben de Damla ve Gökhan iyi ki varsınız diyeyim

Ynt: Site Yönetiminden Talebimizdir

12/09/2011 08:49:00

evet evet,
herkes gibi iyi ki varlar ve bu site kurulmus.
bu sayede bir suru arkadaslık edindim ve fakat bu her konuda aynı fikirde olacagım anlamına gelmez.

Ynt: Site Yönetiminden Talebimizdir

12/09/2011 09:16:00

Yazılanların hepsini okumaya çalıştım. Aktiviteye butonu ilk kalktığında (ki sürekli onu kullanırdım normalde ve gittiği an'ı bile gayet net hatırlıyorum :)) ben de çok tepki verdim, mutlaka geri gelmesi gerektiğini söyledim ve savundum. Sizin de söylediğiniz pek çok şeye kesinlikle katılıyorum ve evet eksikliğini hissediyorum. Zaten, işyeri dolayısıyla kaçak-göçek girebildiğim için pek çok önemli konuyu da kaçırıyorum doğru.
Ancak, 26 şehit olayından beri aslında bu butonun olmamasının o kadar da kötü birşey olmadığını düşünmeye başladım. Evet, bu buton olmayınca da tartışma-kavga vs çıkıyor, ama tarih sıralaması yüzünden hızlı bir şekilde altlarda kalıyor ve yeniden yeniden günler sonra bile devam eden tartışmalara dönüş(e)miyor...
Khan, 2 gündür yapmaya çalıştığı açıklamalarla beni büyük ölçüde ikna etti. Kusura bakmayın ama, bu siteyi onlar kurdu (evet biz olmasak nurturia da olmazdı, bunu da kabul ediyorum) ve hangi özelliğini nasıl ne şekilde geliştireceklerine / neyden vazgeçeceklerine onlar karar verir. Ve pek tabii ki, sorular bölümüne kaç kişinin girdiği, nerelerin daha aktif kullanıldığı gibi pek çok istatistik onları ilgilendirir..Adamların işi bu...bence hiçbirimiz, burada ne yaptığım hangi sayfayı kullandığım birtek beni bağlar diyemeyiz. Ya da şöyle söyleyeyim: Evet bizi bağlar, ama gökhanla damla'nın da bu siteyi daha nasıl ileriye götürecekleri konusunda bilmek ve takip etmek zorunda olduğu şeylerdir. Ben bunda tartışacak ve müdahale edecek hiçbir şey göremiyorum. Son bir ek: Günlerdir sayfalarca bu konuyu site yönetimiyle tartışabiliyor olmamız bile gayet demokratik bir yerde olduğumuz anlamına gelir. Herhangi bir sitenin yönetimi, istediği özelliği ekler ve kaldırır normalde, kimseye de açıklama yapmak zorunda değildir. Facebook'un son görüntü özelliklerinden hiç hoşlanmadım, ve hoşlanmayan onlarca kişi biliyorum...hepimiz toplaşıp mail atalım isterseniz bakalım ne cevap gelecek..
Uzun vadede bu buton geri gelirse ben sevinirim ve kullanırım, ama şu anki ısrarın artık faydasız olduğunu düşünüyorum. Sevgiler

Arkadaşlar,

Ynt: Site Yönetiminden Talebimizdir

12/09/2011 09:20:00

valla yuksel artık ısrar mısrar etmiyorum,

gayet de net tepkimi de cevabımı da aldım,
yazdıklarım da yazacaklarım da bu kadar kendi payıma.

sahsım adına konu burada kapandı.

Ynt: Site Yönetiminden Talebimizdir

12/09/2011 11:54:00

Birbirinden farklı düşünen insanlar olarak gayet medeni şekilde görüşlerimizi bildirebildiğimiz ve "kavga" çıkmadığı için (kendim dahil) herkesi bütün içtenliğimle tebrik ederim efenim:)

asseaden, seni özel olarak öpesim geldi:)

Ynt: Site Yönetiminden Talebimizdir

12/09/2011 11:55:00

ben yazacaktim, yazamadan khan detayli aciklamis. benim khanin ve damlanin onceki yazdiklarindan anladigim suydu: kucuk cocugu olmayanlar kullanmasin demiyorlar. dedikleri, bu sitenin kurulus ve suregelen gelisim amaci kucuk cocuklu ebeveynlerin islerini kolaylastirmak, sorularina cevap bulmalarini ve tecrubelerini paylasmalarini saglamak. bu yuzden bu yapida kalmayi amaclayan eklemeler, iyilestirmeler yapmalari, bunlari oncelik edinmeleri olmasi gereken durumdur. bir de su var benim anladigim ve ikna oldugum: suanki altyapiya bu istenen ozelligi eklemek zaman ve emek isteyen zor bir is (eklendiginde de sisteme ciddi bir ek yuk getirecek). yani basit bir is olsa onceligi one alinabilir ama bunun yapilmasi onun onundeki atiyorum 10 isin yapilmasini geciktirecekse -ki geciktirecek anladigim kadariyla- biz de sabredelim.

Ynt: Site Yönetiminden Talebimizdir

12/09/2011 11:59:00

bir de tecrubemi paylasayim. buraya geldigimde kucuk kizim sanirim 9 aylik, buyuk kizimsa 35 aylikti (3 yas diyelim). o zamanlar gercekten daha cok sorum vardi, kucukken hem daha cok problemleri oluyor hem de biz problemlere daha yabanci oluyoruz. su an kizlarim 3 ve 5 olmak uzereler. ozellikle buyuk kizimla ilgili sorularim cok azaldi.

Ynt: Site Yönetiminden Talebimizdir

12/10/2011 11:37:00

Eskiden sık kullanırdım,hatta güncellemeleri aktiviteye göre takip ederdim ama yokluğunu şu an farketmiyorum bile.Bu sitenin bana sağladığı deneyimler,arkadaşlıklar,çözümler düşünüldüğünde,bu butonun varlığı/yokluğu birşey ifade etmiyor.

Yönetimin istatistik açıdan tespitleri kendi açımdan doğru.Temelde amaç tecrübelerin paylaşılıp ,daha kolay çocuk büyütülmesiyse teknik anlamda geliştirme ve iyileştirme çalışmalarının da o noktalarda yoğunlaşması çok doğal.

Nurturia'ya benzer bulduğum sosyal ağ olarak Facebook'u düşününce ,Nurturia yönetimi ,kullanıcılarını çok çok fazla dikkate alıyor.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Aktiviteye Göre Sıralama Butonunu Geri İsteyenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...