oyun ve faaliyetler

<12>

Ynt: oyun ve faaliyetler

01/28/2010 09:07:00

evet harika bir oyun..
aslına bakarsan şu sıralar oyuncaklardan çok diğer eşyalara - ki özellikle mutfak gereçleri - merak salıyorlar. bahsettiğin oyunu kısmetse deneyeceğim, malum gizli kapaklı şeyleri bulup çıkarmaya bayılıyorlar.

canım bu arada dediğinde haklısın, bizim kitaplık da büyük ölçüde oyuncak rafı oldu şu an. kitapları alırken birini alsa diğerini düşürüyor malum. şu minik kitaplık fikrini senden gördüğümden beri aklımda zaten. hadi hayırlısı.

Ynt: oyun ve faaliyetler

01/29/2010 14:31:00

egenin annesi, verdiğin linkteki kitaplık örneği çok hoşmuş. ben odasını yaptırırken kitaplığını ilerde alırım diye düşünmemiştim. bu fikir güzel bence. kendi istediği zaman ulaşabilir. peki buna benzer kitaplığı nerde bulabilirim? önerebileceğiniz bir marka var mı?

bu arada biz de kukla tarzı oyunlara bayılıyoruz... oyuncaklarını konuşturuyorum. çok seviniyor. iki tane kuklamız var onları bulduğu an yanıma koşturuyor :)

Ynt: oyun ve faaliyetler

01/29/2010 14:35:00

canım ben o kitaplığı istediğim ölçülerde tahta kestirerek kumaşınıda kendim dikerek evde kendim hazırladım.satışı konusunda bir fikrim yok ama yapılabilirliği konusunda basit bir mekanizma ve kolaylıkla yapılıyor.

Ynt: oyun ve faaliyetler

01/30/2010 11:07:00

süper ya :) çocuğun için kendin hazırlaman çok hoşuma gitti. bende dikiş yeteneği yok, etrafta da marangoz olmayınca sanırım hazır almakla yetineceğim. bulabilirsem tabi ki. olmazsa yine duha'nın boyunun yetişebileceği alternatif çözümler arayım bakalım. teşekkürler fikir için ;)

Ynt: oyun ve faaliyetler

01/30/2010 11:11:00

:)))sağolasın,
Ben aklıma yatan ve kendi yapabileceğim şeyleri pek hazır almamdenerim uğraşırım,çok fazla tüketim insanı gibi hissediyorum kendimi o zaman.
ama kitaplığın çok fazla dikiş gerektirecek bir yanı yok aslında sadece çıtaları geçirmek için dikiliyor.
belki silikon tabancasıda bu konuda iş görür diye düşünüyorum.

Ynt: oyun ve faaliyetler

01/30/2010 11:13:00

aslında ben bir sitede görmüştüm.hani bez beşik kuruyorlar ya çocuklara o sistemdi.
duvara iki askı yapıştırıp ip dolamışlar ve kumaşı geçirmişler
kitaplarıda dik olarak içine sıralamışlardı.portatif birşey,siteyi bulursam linki yollarım.

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2008 aralık annelerinin paylaşım alanı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...