2,5 yaşındaki oğluma bakıcı arıyorum

12/04/2011 19:42:00

Tercihen yatılı ya da İstanbul Beylikdüzü civarında ikamet eden bir bakıcı aramaktayım.2 ay sonra doğum yapacağım bu sebeple bu sıkıntılı dönemde bana destek olabilecek, yardımcı bir bakıcı aramaktayım.

merhaba

12/05/2011 11:17:00

ilk önce allah kurtarsın.ben beykentte oturuyorum.kendi evimde çocuk bakmak istiyorum.kendi evimde istememin sebebi 19 aylık bir oğlum var.hem ona arkadaş hemde evime destek olmak istiyorum.asıl mesleğim anaokulu öğretmenidir.meseğimi oğluma bakmak için bıraktım.referans verebilirim.evimde çocuğunuza sadece bakılmıycak günlük etkinliklerde uygulanacaktır.evim temiz ve sıcaktır.konuyla ilgilenirseniz görüşebiliriz.iyi günler diliyorum.

Ynt: 2,5 yaşındaki oğluma bakıcı arıyorum

12/09/2011 19:46:00

Cevabınız için teşekkürler, aslında esas isteğim oğlumun evinde olması. Çünkü kardeşi olacağı için evden uzaklaştırıldı hissine kapılmasını istemiyorum ve bununla beraber oğlum hat safhada bana düşkün. Ama bir düşüneyim duruma göre sizinle haberleşiriz.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...