Kindyroo (Yansıma Anne-Baba-Çocuk Enstitüsü)

03/04/2012 14:44:00

Arkadaşlar Lara'da bulunan kindyroo'ya giden veya çevresinden duyan bilen varmı? Çok kararsız kaldım acaba verilen paranın karşılığını gerçekten alabilirmiyim. Bildiğiniz kadarıyla iyi ve kötü yanlarını yazarsanız sevinirim. Oğluşumun gelişimi ile ilgili hiçbir sıkıntı yok çok şükür biraz değişiklik olsun, oyun ortamı gibi gitmek istiyorum geçen hafta ücretsiz deneme dersine katılacaktık fakat yine hastalandık erteledik o yüzden ortamı görmedim merak ediyorum 3 aylık programa başlama konusunda çok kararsızım bu konuda bilgilerinizi paylaşırmısınız teşekkürler:)

Ynt: Kindyroo (Yansıma Anne-Baba-Çocuk Enstitüsü)

03/05/2012 05:32:00

Dilekcim, ben gitmedim , mekanı ve eğitimcileri görmedim ama birkaç yerde methini duydum. mihre ve aylanaz yansıma'ya gidiyorlardı, onlarla görüşebilirsen detaylı bilgi alırsın.

Açıkçası ben de çok merak ediyorum Yansıma-Kindyroo'yu, bir çıkarma mı yapsak :))

Ynt: Kindyroo (Yansıma Anne-Baba-Çocuk Enstitüsü)

03/05/2012 06:47:00

Kafam iyice karıştı:)) Pınarcım daha önce Ayla ve Kumsal ile bu konuda kısa da olsa görüşmüştüm minifarm da konusu geçmişti tabi o zaman bu kadar ciddi düşünmüyordum. Bizim yaş grubuna göre verilen saat de çok uygun değildi yine de ortamı görmek istiyorum. Medona yorumun için teşekkür ederim. Bende hem para olarak hemde zaman olarak karşılığını almaktan yana olduğum için kararsız kaldım işte:) 

Ynt: Kindyroo (Yansıma Anne-Baba-Çocuk Enstitüsü)

03/05/2012 16:16:00

Dilekciğim öncelikle çocuğun için en doğru kararı verecek olan sensin...

Bu konuda fazla bir yorum yapmak istemiyorum ancak şunu söyleyebilirim;

Kindyroo Meltem Öğretmenimiz sayesinde bize birçok yeni faaliyet öğretti. Haftada iki gün birer saat kızımla çok güzel ve kaliteli vakit geçirdik. Çalışmayan anneler için, özellikle çocuğu ile birlikte bir aktiviteye katılmak, birlikte yeni şeyler öğrenmek, yeni arkadaşlar edinmek ve kaliteli zaman geçirmek için bence ideal. Ayrıca çocuğu kreşe hazırlamak açısındanda yararlı oluyor.

Tabii ne yazık ki kızım orada ekipman çalışması sırasında yere düştü ve çok korktuğu için bayıldı. Maalesef uzun bir süre okula gitmek istemedi. Bende onu okuldan soğutmak istemediğim için başka bir yuvaya başlattım. Kindyroo nun en güzel yanı çocuğunuzu orada bırakmak zorunda kalmadan birlikte katılabilmek. Ayrıca gerçekten Meltem öğretmenimizden de çok şey öğrendik, kızımın ilk öğretmeni olduğu için onu çok seviyorum ve dostluğumuz hiç bitmeyecek.

Dilekciğim bir ara minifarmda buluşur konuşuruz, Deniz'i öpüyorum çok...

Ynt: Kindyroo (Yansıma Anne-Baba-Çocuk Enstitüsü)

03/05/2012 20:57:00

dilek merhaba,

bende gidiyorum kindyrooya ve çok memnunum...
medona artık eskisi gibi değil ilk açıldığında bende gitmiş ve haftada 1 saat için gereksiz diye düşünmüştm, programı geliştirmişler..
haftada 3 gün artık ve aynı ücret..1 gün kindyroo(çocuğun gelişimine katkısı olan anne çocuk birlikte spor vb aktivite)
2. gün anaokulu (farklı sınıfta resim vb yaptırılıyor )
3.gün serbest zaman( yarım saat ingilizce oyun yarım saat serbest zaman)ingilizce bu hafta başladı..

dilek ama benim gördüğüm çok küçükler çok katılımcı olamıyor ,istersen bi gelip oğlunun tepkisine göre başla ..çok katılmazsa sende 2 yaşında falan başlarsın...

Ynt: Kindyroo (Yansıma Anne-Baba-Çocuk Enstitüsü)

03/06/2012 05:26:00

Kumsalcım teşekkür ederim açıklamaların için İda'nın başına gelen üzücü kaza için de ayrıca geçmiş olsun tabi havalar biraz ısınsa şu hastalıklardan iyice bir kurtulsak hemen bir minifarm buluşması yapalım :) Detaylı görüşürüz...


Gamze merhaba evet haftada 3 saate yeni çıkarmışlar 1 gün terkar dersi demişti bana Meltem hn telefonda görüştüğümüzde en iyisi deneme dersine gidip bakmak söylediğin şey çok doğru Deniz'in katılım durumu pek olmayabilir. 

Medona benim sıkıntım o fiyata gerçekten zaman harcayıp karşılığını alabilirmiyim endişesi tabi denemeden pek bilemeyiz en iyisi gidip bakmak:)) 
Hepinize teşekkür ederim.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...