mama sandalyesi

02/06/2011 16:47:00

ağustos anneleri ne zaman bebişlerimizi mama sandalyesine oturtacağız. bizimkisi asla yatma pozisyonu istemiyor. devamlı oturmak istiyor tabii desteksiz hemen yana kayıyor:) tüm gün evde oyalayamıyoruz. bu hafta alıcaz. chicco nun bizimkiler için destekli oturabileceği sandalyesi var polly çift kılıflı bu hafta sonu inceledim bakalım sevecek mi? arkadaşımızın kızınınkine oturdu hatta kalkmak  istemedi. sizde durumlar nasıl?

Ynt: mama sandalyesi

02/08/2011 11:13:00

Bize de bir arkadaşımız verdi aynı modeli. Kendisi onda 2 bebiş büyüttü. Bizim kız da pek sevdi Chicco Polly'yi. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyoruz. Çok rahat.

Ynt: mama sandalyesi

02/09/2011 07:18:00

biz de dün aldık. önüne tüm oyuncaklarını koyuyoruz süper. en azından 1 çay içecek vaktim olabiliyor

Ynt: mama sandalyesi

02/09/2011 10:01:00

Ben şunu aldım;

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=301132&productid=oyunpegstar&SKU=OYUNPEGSTAR-S

2 haftadır kullanıyoruz, biz yemek yerken bizimle birlikte oturuyor yanımızda, kahvaltı ederken de sürekli yanımda ve birlikte kahvaltı ediyoruz. Sandalye gayet güzel, kullanışlı özellikleri de iyi yeterli, tek eksik gördüğüm özelliği silinebilir kumaş olduğu için ensesini kafasını terletiyor ama sanırım Chicco da aynı silinebilir kumaş hepsinde var galiba bu, ben şimdilik üzerine bir kumaş serip öyle oturtuyorum, fırsat bulduğumda anneme üzerine bir kat pamuklu kumaştan kılıf diktireyim diyorum.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...