oyun

06/12/2011 09:24:00

merhaba arkadaşlar bebişleriniz hangi oyunları oynamayı çok seviyo??
minik kuzum azı dişini patlatmaya çalışıyo ve çok huysuz ne yapsam ne oynasam mutlu olmuyo oynadığınız farklı oyunlar var mı??

Ynt: oyun

06/12/2011 10:03:00

merhaba, en çok yakalamacayı seviyor, saklambacı da ....bazen de kitaplarını okutmayı ..bir kaç kitabı var özellikle onları okutmayı çok seviyor, boncuk gözler dizisinden' kırmızı şapkalı ayıcık', delikli kitaplardan 'minik aslan', parlak kitaplardan'çiftlik' ...okumaktan ziyade hayvanları anlatıyoruz,  seslerini taklit ediyoruz, şarkılarını söylüyoruz , annesinin kucağına uzanmış aslanı taklit ediyoruz vs vs..bir de tabi ki parkta sallanmak ve topla oynamak diğer en çok sevdiklerinden...

benim kızımın henüz 8 dişi var azılarını kontrol ediyorum pek görünür değiller ,  alt kaninleri daha önce çıkacak gibi , henüz onlarda da patlama belirtisi yok ama çene içinde yukarı doğru yol aldıkları belli oluyor..dün gece sanırım uyku terörü yaşadık biz:-(((....kötü bir tecrübeydi..umarım tekrarlamaz..

Ynt: oyun

06/12/2011 11:06:00

inş tekrarlamaz ya çok zor:((
biz üst sağ  ve soldan 1 er azı dişi patlattık bugün de sağ alt azı dişi ufak bi beyaz nokta çıkarmış:))
çıkarmış ama onlar çıkana kadar bizde mahvolduk ağlama krizlerinden:((
diş çıkaran bebişlerimizin AAllah yardımcısı olsun

Ynt: oyun

06/12/2011 16:04:00

keserleri rahat çıkardı benim kızım, öyle çok rahatsızlık olmadı( yani 6 aydan sonra büyük uyku problemleri yaşadık ama ben dişe bağlamıyorum, sindirim problemi gibiydi sanırım, ağlamıyordu ama yarım saatte bir falan da uyanıyordu, emip yatıyordu, şimdi gecede bir kez kalkıyor devam sütü veriyorum az miktarda, tekrar uyuyor..ama dün gece gerçekten kısa süreli de olsa ağladı, kucağımıza gelmek istemmedi, itti bizi ,yatağında da ağladı vs..burdan okuduklarıma göre bu tam da uyku terörüne benziyor..dün gündüz uykularını çok iyi alamadı ben dışardaydım babası da ancak saat 11 .30 da uyutabilmiş, sanırım o yorgunluğu gece patladı:-((( )
sizde keserler de böyle zor mu çıktılar, yoksa azılar mı zorluyor sadece...

Ynt: oyun

06/12/2011 19:35:00

keserler rahat çıktı bizimde anlamadık hiç diş çıkardığını. sanırım azılar zorluyor:((


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Mart Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...