Ankara'da bebek bakıcısı işi arayan bir tanıdığım

08/06/2012 17:54:00

Merhaba. Yaklaşık 1,5 senedir tanıdığım Ukraynalı bir kız var. Ankara'da K.Esat'ta oturuyor. O semtlere yakın (Esat, Çankaya, GOP v.b.) yerlerde bebek bakıcılığı işi aramakta. 30 yaşında, medikal bir konuda üniversite mezunu, ülkesinde ambulansta çalışmış. 15 yaşında oğlu var, Ukrayna'da Nikolay'da kalıyor çocuk. Kızın, oturma izni var. Erkek arkadaşı Türk, birlikte kalıyorlar. Temiz, sakin, edepli ve bebeklerle  iyi anlaşan güzel bir kız. Türkçe, İngilizce, Rusça biliyor. Kötü bir aile çıkabilir diye internetten iş bulmaya çok korkuyor, o yüzden benden rica ettiler çevren geniş diye. Böyle bir bakıcıya ihtiyacı olan varsa, görüşmeye muhtemelen ben de katılacağım, kızın ricası o yönde çünkü. İlgilenenler bana mesaj atsın. Teşekkür ederim.

Ynt: Ankara'da bebek bakıcısı işi arayan bir tanıdığım

08/25/2012 00:32:00

Merhabalar. Ankara Dikmen'de oturuyorum. 3,5 aylık ikiz kız bebeklerime deneyimli bir bakıcı arıyorum. 2 hafta sonra işe başlayacağım. İlanınız hala geçerli mi acaba?

Ynt: Ankara'da bebek bakıcısı işi arayan bir tanıdığım

12/06/2012 08:43:00

marhabalar, bende gop ta oturuyorum. 1 yasında bir kızım var. ben yatılı istiyorum fakat. gelirmi acaba. bana mail atabilirmisiniz bilgi icin. yada tanıdığı biri varmıdır.ücret beklentisi nedir. ev islerine yardımcı oluyormu? neler yapıyor? arkadasımızla görüsmek isteriz eğer uygun olursa. bizde son derece iyi bir aileyiz.evimiz ve düzenimiz hersey düzgundur.

bilgi verirseniz memnun olurum.

semertus@gmail.com mail adresim. mail atarsanız hemen görüsebiliriz.

Ynt: Ankara'da bebek bakıcısı işi arayan bir tanıdığım

12/06/2012 12:30:00

Maalesef, gündüzlü  'bakıcılık' işi. Ukrayna'da, 10 gün sonra gelecek.

Ynt: Ankara'da bebek bakıcısı işi arayan bir tanıdığım

12/06/2012 12:36:00

Pinsem de ariyordu 5aylik kizi icin emine ;-) dikmen ani cankayada oturiyor o da.

Ynt: Ankara'da bebek bakıcısı işi arayan bir tanıdığım

12/06/2012 12:39:00

acaba tanıdığı baska bir arkadası varmıdır. benim aradığım gibi is arayan. referanslı olursa cok daha iyi olur bizim icin. erkek arkadası olduğu icin yatılı kalmak istemiz tabiiki. anlıyorum. ama is arayan baskı biri vardır belki tanıdığı. simdi ukraynadaysa belki oradan birilerine danısabilir yatılı kalmayı. sizden rica etsem bir sorabilirmisiniz. sizinlede tanısamadık derdimizden. ben semra burada. memnun oldum. bir yasında minik bir kızım var. ve bakıcılardan bıkmıs haldeyim:))))))))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...