Bebekler Ne İster? Ücretsiz Film Gösterimi

01/25/2012 14:27:00

Sevgili Nurturia Anneleri,


Çok beğendiğimiz Bebekler Ne İster Filmini 2 Şubat akşamı DOUM'da ücretsiz olarak gösteriyoruz. Ardından doğuma hazırlık eğitmenlerimizle film hakkında bir de sohbet olacak.

Katılım sınırlı.  Lütfen yerinizi do-um@do-um.com adresine email atarak ayırtın.  

Film hakkında:
Bu ödüllü belgeselde uzmanlar, bebeklerin anne karınında, doğumda ve doğumu takip eden ilk saat, gün ve haftalarda yaşadıklarının hayatlarını nasıl şekillendirdiğini anlatıyorlar.??Araştırmalara göre toplumumuz bebeklerimizi nasıl karşılayıp büyüttüğümüzün bir eseri. Bebekler sevgi ve sıcaklıkla karşılanıp doğar doğmaz anne-babalarıyla bağlantıyı kurma şansına sahip olduklarında daha tutarlı ve esnek zihinler geliştirip çevreleriyle anlamlı ilişkiler kurabiliyorlar. Anlatımı Noah Wyle tarafından yapılan What Babies Want bu fikirleri hem içimizi ısıtan kişisel deneyimlerle hem de bilimsel araştırmalarla sunuyor.

Diğer detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Sevgiler,

Başak Kutlu Atay

Ynt: Bebekler Ne İster? Ücretsiz Film Gösterimi

04/25/2012 20:47:00

'Bebekler Ne İster?' filmini 3 Mayıs Perşembe akşamı yeniden seyrediyoruz.  Ardından bebeklerimiz için yumuşak karşılamalar üzerine sohbet edeceğiz.Bebeklerinizi doğurmadan önce mutlaka bu filmi seyredin!

Yerinizi ayırmak için do-um@do-um.com

Sevgiler,
Başak


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...