Kapatıcı nedir, ne işe yarar?

08/02/2012 10:39:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Kapatıcı nedir, ne işe yarar?

08/02/2012 10:44:00

Goz icinmi, cilt icinmi, yuz icinmi?

Ynt: Kapatıcı nedir, ne işe yarar?

08/02/2012 10:59:00

Goz alti icin conseylerlar var. Genelde cok fazla tona sahip diillerdir zaten 3 ana renkten olusur. Beyaz, krem, fildisi ana renkleridir ama son zamanlarda gulkurusu gibi pembemtrak rengide cikti. Cilt tipine uygun olmaz cunku yuzumuze gore en ince deri goz ve goz cevresinde bulunur. Likit, fircali ve ruj seklinde olanlari vardir.

Uygulamasi; egerki fircali olarak likit almissan goz altina 3 kez sur yani dokundur. Ve kucuk parmaginla vur cek tampon sekilde dagit. Genelde conseyler kas altinada baz olarak surulur. Daha aydinlatici ve aydinlik gorulmesi icin. Egerki prof. Bi gorunum istiosan likit olanlari tercih et yumusak ve surumu daha kolaydir. Likit olanalri minik bi firca yardimiyla resim yapar gibi goz cevrene uygulayabilirsin. Ama sonrasinda firca izlerini gidermek icin bir peceteyle yumusakca sil.

Ruj seklinde olanlar daha sert olur ve uygulamasi daha pratiktir. Sadece bir kac kez goz cevrene sur ve elinde tampon seklinde dagit.

Cilt icin uygulayacagin kapatici fondoteni goz ve kas cevrene uygulama. Bu gozlerine daha bi bugulu bakis saglayacaktir. Urun tavsiye edemem cunku son zamanlarda ne var ne yok pek bilmiorum.

Ynt: Kapatıcı nedir, ne işe yarar?

08/02/2012 11:27:00

göz altı kapatıcısız yapamam, çok marka denedim, en son Clarins, Eclat Minute'de karar kıldım, tavsiye ederim


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Pratik kokoş olma sırları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...