Yemek&çorba&kek&pasta vs..

09/23/2012 15:19:00

Sağlıklı,lezzetli,hafif yemek tarifleri arıyorum.Beğenerek takip ettiğiniz blog var mı?veya sizin ve kuzuların beğendiği tariflerde olabilir..Sonrasında tarifleri biryerde toplayadabilir hepimize kolaylık olur..

Ynt: Yemek&çorba&kek&pasta vs..

09/23/2012 15:29:00

Efe Kemal küçükken babaannemiz veya bakıcımız yemekleri yapıyordu.Ben mutfaktan biraz uzaklaştım.Bakıcımız Efe Kemal çok hareketliğinden fazla birsey yapamıyor.Babaannemizin mutfağıysa biraz ağır yemekler.Hem artık evin hanımı mutfağa girsin değilmi:)Oğluma kendim farklı guzel şeyler yapmak istiyorum.Bir arkadaşım hafta başından haftalık dengeli menü listesini hazırladığını söyledi.Böylelikle hergün pişecek belli olunca işler kolaylaşmaktaymış.Bakalım deneyeyim görelim:))

Ynt: Yemek&çorba&kek&pasta vs..

09/23/2012 17:07:00

hmmm baslik yaratici olmus.dusuneyim bir.okuyunca aklima birsey gelmedi ama...

Ynt: Yemek&çorba&kek&pasta vs..

10/06/2012 06:54:00

canım çok değişik bişeyler yok ki,bizimde yaptığımız günlük şeyler, haftalık liste dersen mesela  köfte-patates, ıspanak-pırasa, fasülye-nohut, bulgur(tavuklu ya da kıymalı), türlü şeklinde her guruptan beslenebileceği şeklinde yaparım genelde çeşitlenir tabi, liste yapmıyorum gerçi ama genelde birgün sebze ise diğer gün et ya da baklagil türü yaparım.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...