Seyahatlerde kurtarıcı olacak kitaplar

08/09/2012 07:18:00

Merhaba 


Bir hafta sonra ailecek seyahate çıkacağız.Önce uçak,sonra tren ve büyük ihtimalle de otobüs yolculuğu yapacağız.Uçak neyse de otobüs ve trende sıkılıyor Kızçem.

Evdeki kitaplardan sevdiklerini yanımıza alacağız elbet,ama seyahat sırasında onu oyalayacak kitaplara ihtiyacım var. Bugün yada yarın sipariş vereceğim.Aklıma ilk gelen çıkartmalı kitaplar oldu.BU ara prensses olduğunu iddia ediyor bizim ki :)) Bende bu isteğe uygun olarak  http://alisveris.iskulturyayinlari.com.tr/tanim.asp?sid=PFXRY5H9G8B1TJ49IQBL bunu seçtim.Belki başka bir çıkartmalı kitap daha alabilirim.

Bir de http://aselname.blogspot.com/2012/06/elvin-aselin-kitaplg-21-22-1001-hayvan.html kızımın bu kitapları geçen seneki seyahatimizde çok işe yaramıştı.Bildiğimiz bu kitaplara benzer kitaplar varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Yolculuğun kolay ve eziyetsiz geçmesinde işime yarayacak her türlü fikre açığım.


Sevgiler 

Ynt: Seyahatlerde kurtarıcı olacak kitaplar

08/09/2012 07:58:00

Biz de haftaya 14 saatlik bir araba yolculuğuna çıkacağız. Ben haftasonu büyük Migros'tan aldım çıkartmalı ve boyamalı kitap, 5-6 tane. Çiftlik, deniz hayvanları, safari vb kitaplar vardı. 2,5 TL felandı tanesi. Blogdaki TUBİTAK kitaplarını gördüğüm de iyi oldu. Temin edeyim onları da :))

Ynt: Seyahatlerde kurtarıcı olacak kitaplar

08/09/2012 09:50:00

Hacer, 1001 hayvanların birde 1001 minik hayvan serisi var. Önce böcek diye uzak durmuştum ama Yağız çok sevdi. Ayrıca Tübitak'ında çıkartmalar kitabı var. Ben Ağaçları aldım ama henüz Yağız görmedi. Birde eğlen-öğren ler var ya onlar süper oyalamak için. 3-4 yaştan başlıyor ama ben geçen sene almıştım ve çok sevdik. Rahatça alabilirsin. Sonra madem o kadar seyehat edeceksiniz, araçlarla ilgili bir kitap olabilir. Gene Tübitak'ın Havada , Karada, Suda var. Yaş grubu büyük ama zaten biz resimleri üzerine konuşuyoruz. Sonra kağıt ve boya kalemi alabilirsin. Ya da şu mıknatıslı yazı tahtalarından. Sonra pencereli kitaplar olabilir. Burdakilere bir göz atabilirsin.  http://yagizlahayat.wordpress.com/2011/12/28/hikayesiz-kitaplar/ Gün Boyunca Hayvanat Bahçesi kitabı da çok güzel. Çok ayrıntı var.  Şuradaki Haydi Okula Gidelim'de pencereli kitaplar içinde güzel bir kitap http://yagizlahayat.wordpress.com/2011/05/30/eglenceli-kitaplar/. Tübitak'ın İş Makinaları kitabı da favorisi bu günlerde Yağız'ın ama bilmem kız çocuklarının ilgisini çeker mi? Birde aldıklarını seyehatten önce göstermezsen daha çok ilgilenebilir. Aklıma gelenler bunlar. Umarım işine yarar.

Ynt: Seyahatlerde kurtarıcı olacak kitaplar

08/10/2012 18:05:00

Teşekkürler cevaplarınız için.


Fatoşcum  tavsiyelerin için çok teşekürler, siparişlerimi verdim
Çıkartmalı Kıyafetleri ile Prensesler (Ciltsiz)


Gün Boyunca - Hayvanat Bahçesi (Ciltsiz)


Eğlen Öğren 3-4 Yaş (1. Bölüm) (Ciltsiz)


Ynt: Seyahatlerde kurtarıcı olacak kitaplar

12/19/2012 06:56:00

Bunlar da bizimkiler http://www.guncelanne.com/neler-okuyoruz/


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...