Kullanıcı yorumları

Ynt: Kullanıcı yorumları

05/16/2011 07:02:00

Tebrikler Gizem, gerçekten... yane benim türkçe de çok zayif ama bence anlasildi, her sey iyi gösterdin ! Kumas ring'den çekerken sentime sentime çekmek gerek, böyle iyice yaparsan o zaman sling bebek kafasini daha iyi tutar... Anlatabiliyor muyum ? Tesekkurler
charlotte

Ynt: Kullanıcı yorumları

05/16/2011 07:05:00

Oy canım benim Allah bağışlasın. ama tatlım çok küçük daha bu şekil taşınmamalı mı yoksa bana mı öyle geliyor. Sadece göstermelikse yeni anneler yanlış anlamasın.

Ynt: Kullanıcı yorumları

05/16/2011 07:09:00

Gizem'in bebegi onun kafasi çok iyi tutuyor bu videoda ama bence de keremkerem, o kadar küçük bir bebek için  wrap daha çok uygun, minik kafalar daha iyi tutar çünkü.

Ynt: Kullanıcı yorumları

05/16/2011 11:46:00

Tsskr ederim Charlotte:) Evet anladim Ben ilk once sling'i oyle sentim sentim cekmistim o yuzden bir daha yapmadim, AMA gercekten eger bir kez daha yapsaydim daha saglam Olacakti carry.

Evette keremkerem, Ben Falafal'i sirtima tasiniyorum ama ring sling'le degil. Wrap sling'la daha saglam oturuyor birde, uykusu gelince daha rahat sirtimda kafa koyar uyuyor Misil Misil :) o yuzden video incinde bahsettim ki daha buyuk bebekle (4 aylik bebek eger kafa iyice tutuyorsa) su sekilde daha iyice kullanabilirsiniz.

Ynt: Kullanıcı yorumları

06/09/2011 14:18:00

Bu wrap sling var yaaa...o kadar kullanışlı ki!!!! ben yeniyim ya..(yaklaşık 1 aydır kullanıcı) puset ile dışari çıktığımız zaman oğlumu  rüzgardan korumak için neler neler kullanmak zorunda kalıyoruz, ve yolun ortasında bir ağlamaya başladı mı - ne yapacağını şaşırıyorum..çıkarıp kucağıma al, battaniye ile ört, eee oğlum kucağımda - eller dolu pusetini kim kullansın??.. ama şimdi artık kurtulduk - rüzgarından, yağmurundan - eller boş, bebek rahat, bebişi kolay kolay kimse elliyemiyor..ve en önemlisi 2-3 saat gez dolaş, hiç uyanmıyor - mışıl mışıl uyur...bebek arabası ile - neeerrdeee? trafik gürültüsünden korkup uyur mu...KUCAK BAŞKADIR..ANNA KUCAĞI - GÜVENDE VE RAHAT..

Ynt: Kullanıcı yorumları

01/16/2012 20:04:00

ben wrap sling kullaniyorum. wrap sling'de yuzu disari kullanilabilir mi? 

Ynt: Kullanıcı yorumları

01/16/2012 20:04:00

ben wrap sling kullaniyorum. wrap sling'de yuzu disari kullanilabilir mi? 

Ynt: Kullanıcı yorumları

01/17/2012 04:56:00

tubapusat: kullanilabilir ama kimsede tavsiye etmiyor =(
hem annenin hem bebegin sirt icin saglikli degilmis. keyfilibebek daha iyice anlattabilir sanirim

Ynt: Kullanıcı yorumları

01/17/2012 05:39:00

Günaydin AyseGizem ve Tuba,
Evet disariya dönuk bebekler için çok rahat degil, pozisyon "ortopedik" degil. web sitemde anlatiyorum bunu.Bebekler disarida ne oluyor izlemek isterse o zaman sirtinizda tasiyabilirsiniz.

Eger kensinlikle disariya dönuk oturtmak istiyorsunuz "buda pozisyonu" yapmak gerek, (bebegin bacaklari çapraz bir sekilde wrap içinde koymak gerek, bu videonun sonunda görebilirsiniz)

Umarim asagidaki resimler sana yardimci olur.

Bunlar videodaki baglama teknigi birazcik farkli ama sonuçta ayni : bebek duzgun bir sekilde yerlesti onun omurgaz böyle duruyor :açiklama türkçede web sitemde koyacagim (zaman bulacagim zaman ;)

iyi günler

charlotte
keyiflibebek


Ynt: Kullanıcı yorumları

01/17/2012 17:58:00

tesekkurler charlotte ((:Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Slinglerde Taşınan Bebekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...