Bakıcı arayanlar(Ümitköy,Çayyolu, Beysukent civarı)

03/29/2011 05:56:00

Merhabalar..
İlgili gruba da yazdım ama daha çok kişiye ulaşması adına buraya da yazıyorum.

Oğlumuzun bir yaşından bu yana bakımını üstlenen bakıcımızdan, oğlumuzun kreşe başlayacak olması nedeniyle ayrılıyoruz. 15 yıldır bu işle uğraşmakta imiş biz tanıdığımızda. Kendisi 42-43 yaşlarında, sevgi dolu, sabırlı bir insan ve ihtiyaç duyan arkadaşlar için şiddetle tavsiye ederim. Eryaman'da oturuyor ve servisle tek vasıta buraya gelebildiği, sabah erken saatte(07:40) evde olabildiği için bu civarı öncelikle tercih ediyor.  İlgilenen arkadaşlar olursa detaylı bilgi verebilir, kendisiyle irtibat sağlayabilirim.  

Neslihan

Ynt: Bakıcı arayanlar(Ümitköy,Çayyolu, Beysukent civarı)

03/29/2011 09:15:00

merhaba,

ben acilen bakıcı arıyorum, bu mesajınız ilac gibi geldi. Ben Çayyolu2 (Türkkonut)de oturuyorum, hatta Turkkonut'un girisinde.

Kızıma 1 yasına kadar teyzem baktı ama belinden rahatsız oldugu icin iyice hareketlenen kızıma artık eskisi gibi bakamıyor.Evde teyzem de oldugu icin 8-8:30 arası gelebilecek, aksam da 17:30 civarı çıkacak, bu surede teyzeme de destek olacak birini arıyorum.

Detaylı bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

Işıl

Ynt: Bakıcı arayanlar(Ümitköy,Çayyolu, Beysukent civarı)

03/29/2011 09:36:00

Merhaba Işıl,
özelden mesaj atıyorum Neziha hanımın telini. İstersen kendi telimi de yazarım, önce beni de arayabilirsin, nasıl istersen..

Ynt: Bakıcı arayanlar(Ümitköy,Çayyolu, Beysukent civarı)

05/03/2011 10:54:00

Merhabalar,
bende çayyolunda oturuyorum kızım için bakıcı arıyorum.Bakıcınız iş buldumu acaba?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...