oğuldan mal kaçırma

<12>

Ynt: oğuldan mal kaçırma

01/20/2013 16:21:00

hakikaten mal mülk deil bencede çok yakın altlı üstlü olunca huzursuzluk kötü zor bir durum yüzde seksen engelli şu an ama her sağlam insanda bir engelli adayı deilmidir her an herşey olabilir bence keşke maddi durumunuzda belki nasıl dahada kötü olmadan kirada oturup en azından huzurlu olsanız göz görmeyince gönülde katlanır belkide..allahım tez zamanda bir kolaylık sağlasın..

Ynt: oğuldan mal kaçırma

01/20/2013 16:39:00

Sebep ne olursa olsun, evlat ayrimi gibi... Sagliginda bir vasiyet hazirlayabilir. Hukukla ilgili arkadaslar daha dogru bilirler tabii ama duygusal acidan haklisiniz, yaralayici. Umarim yakin bir zamanda sorunlarinizi halledersiniz.

Ynt: oğuldan mal kaçırma

01/20/2013 18:15:00

yineliyorum bnm kimsenin malında gözüm yok..bnm annemde abime ev aldı üstüne yaptı.ablam şuanda annemin kendine ait olan evinde yıllardır oturuyor.diğer ablam diğer evinde oturuyor.ve ben bunların hiçbirine ses çıkarmadım çıkarmamda...ama eşimin ailesi bi başka yapıyor bu durumu.bilmem anlatabildimmi buna üzülüyorum işte ben..ve hukuksal boyutunu merak edip sordum birde.

Ynt: oğuldan mal kaçırma

01/21/2013 10:25:00

eşiniz peki bu duruma ne diyor rahatsız olan tek sizmisiniz bu durumdan.fakat şöylede bir durum var.sağlam bir insan engelli birinin yaşadıklarını bilemez yaşadığı zorluğu vs herşey .bırakın herkes nasıl istiyorsa öyle yapsın %80 engel cidden çok büyük bir yüzde.yani tamami ile sakat diyebiliriz.belki hayatı kendine göre kolaylaştırmış olabilir ama içindeki sıkıntıyı anne baba daha iyi anlar.eminimki o engelliye sorsanız çok çok zenginmi olmak istersin yoksa engelsizmi diye eminimki engelsiz bir hayat ister.hukuki yönünede bence bulaşmayın eğer eşiniz kendisine haksızlık yapıldığını düşünüyorsa oturup ailesiyle konuşur yada allaha bırakır ama bence buna siz asla müdahale etmeyin belkide eşinizin ailesi size karşı tutumu bu sebepten gibi geldi.birde olayı kendi bünyenizde yorumlayın sizin evladınızın böyle sorunu olsa inanın sizde önceliği ona verirdiniz.her konuda..

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...