fanconi aplastik anemi hastası Serpile yardım

10/14/2011 07:31:00

Arkadaşlar biliyorum ki yardım konusunda zor bir dönemden geçiyorsunuz fakat yine de elimden geldiğince destek olmaya söz verdim Emine Hanım'a ve sizlere duyurmak istedim bu sebeple de.

Serpil;

- çorlu 1 kasım ilköğretim okulu 2. sınıf öğrencisi (teyid edilebilir)

- 24.12.2009 tarihli ve 1370 sayili Çorlu Devlet Hastanesi özürlü sağlık kurulu raporuna göre ağır derecede fanconi aplastik anemi (ilik yetmezliği) hastası  (teyid edilebilir)

  - İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Araştırma Hastanesi tarafından   kardeşi Semanur’un İliğinin kardeşine uyumlu olduğu donör olabileceği yapılan tetkiklerden anlaşılmış (teyid edilebilir)(http://www.haberturk.com/saglik/haber/675288-ablasina-hayat-verecek)

İlik Nakli (doku,kök hücre nakli) İstanbul Medikal Park Hastanesi Prof. Gülyüz Öztürk tarafından ücretsiz gerçekleştirilecek (teyid edilebilir)

Ailenin maddi imkânlarının olmaması ve babasının da epilepsi (sara) hastası (%65) olması sebebiyle  özürlü maaşı ve yeşil kartı var (teyid edilebilir)

Emine Hanım kampanyanın valilik iznini bana mail atacak ve isteyen herkese ulaştırılacak.

Tüm bu bilgiler araştırılabilir ve belgelenebilir.

Yardım kampanyası 4 Nisan'a kadar sürecek. Toplanan para 30.000 olduğu anda kampanya bitirilecek zira bunun üzerindeki rakam aileye verilmiyor ve içişleri bakanlığına devrediliyor.

30.000 TL DEGERİNDE Tekirdag Valiligi bunyesinde 2860 sayılı Yardim Toplama Kanununa gore yardım kampanyasi başlatıldı (teyid edilebilir) (http://www.avrupayakasi-gazetesi.com/oku.php?haber=22654)

Valilik izniyle çorluda bir avm ye yardım kutusu kondu, basın yoluyla da yardım toplanıyor.


Emine Sahinli
0282 263 79 87
0535 666 1393
Akbank Çorlu Şubesi TR 810004 6001 2488 8000 208986

Emine Şahinli (http://www.maliye.gov.tr/defterdarliklar/tekirdag/birimler/mile_md.html)

Karşılıksız yardım etmek istemeyenler için;
http://birannedogdu.blogspot.com/2011/10/yardm-amacl-pazar.html

Para yardımı dışında bir konuda daha acil yardıma ihtiyaçları var;
Medical Park'a yakın bir konumda eşyalı kiralık daire arıyorlar. 5 ay süreliğine kiralanacak, eşya alımı belgelenemeyeceğinden dairenin eşyalı olması çok önemli.

Serpil Kasım ayının ilk haftasında Medical Park'a yatış yapacak. Bu zamana kadar dairenin tutulmuş olması gerekiyor.

Ynt: fanconi aplastik anemi hastası Serpile yardım

10/14/2011 07:57:00

en azından duyurulması kısmında yardımlarınızı rica ediyorum.

Ynt: fanconi aplastik anemi hastası Serpile yardım

10/14/2011 08:16:00

Nehir hanım yazınızı okudum ve cok duygulandım ilginize.Kesinlikle insanlar internet dolandırıcılığına düştüklerini filan sanmsınlar.

Ben Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğünün taşra teşkilatı olan Tekirdağ Defterdarlığında idareci olarak görev yapıyorum herkes araştırabilir zaten öyle bisey yapmam mümkün değil, devlet memuru olarak iyiniyetli dahi olsa yardım kampnaysında çalışmak için bile biz valilikten izin alıyoruz.Aksi davranışta disiplin ve ceza soruşturması geçiririz kimse bu kadar yaptırımı göze alamaz.Mail adresim de resmi kurum mailimdir.

Ben sizin bloğa da Minikarı mert adlı bloğun sahibi Tuğçe Türkmenoğlu ki Habertürkte Kurumsal ilş.yöneticiisi ve benim üniversiteden sınıf  arkadaşım olur onun vasıtasıyla ulaşmış bulunuyorum.

İsteyen ikna olmak isteyen arkadaşlara çocuğun sağlık raporunu ve bizim Tekirdağ Valiliği bünyesinde Valilik oluru ile 2860 sayılı Kanuna göre Yardım Toplama İznimizi fakslayabilirim buradan duyurmak isterim sizin vasıtanızla.

 Teşekkür ederim


Emine Hanım'ın maili.

Ynt: fanconi aplastik anemi hastası Serpile yardım

10/21/2011 11:57:00

Serpilin kurum raporu ve izni!


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...