Hafta Hafta Gebelik

Hamilelikle birlikte hayatınızda yepyeni bir dönem başlıyor!

40 haftalık hamilelik anne adaylarının bebeklerinin doğumunu heyecanla beklerken, diğer yandan anneliğe psikolojik ve fiziksel olarak hazırlandıkları dönemdir. Her ne kadar her hamilelik birbirinden farklı olsa da, bebeğin gelişimi ve annedeki değişimler açısından hafta hafta neler olduğunu takip etmek anne adaylarını rahatlatmakta ve hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır.

Hafta hafta gebelik sayfaları 100.000'den fazla annenin üye olduğu bu platformda annelerin soruları ve tavsiyelerine bağlantılarla zenginleştirilmiştir. Nurturia anne ve babalarından daha fazla destek alabilmek için mutlaka üye olun, aklınıza takılanları siz de sorun.

Her hamileliğin farklı olduğunu, size en doğru bilgi ve tavsiyeyi hamilelik takibinizi yapan doktorunuzun vereceğini unutmayın.

Haftalar

Bu sayfalar yalnızca size fikir vermek için, doğruluğuna inanılan kaynaklardan faydalanılarak hazırlanmıştır, Nurturia'nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. İnternet üzerinde karşılaşacağınız hamilelik ve çocuğunuzla ilgili tüm tavsiyeleri doktorunuza da danışın.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...