Hay-Zek Anti Selülit Çarık Terlik

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 12/16/2011 10:22:00
Fiyat:
40,00 TL
Bulunduğu yer: çorlu
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
Anti-Bakteriyel 

Kaymaz

Yapismaz

Ortopedik

40-60 gün / Günde 3 saat kullanimda kesin çözüm...

Odtü ve Saglik Bakanligi Onayli

Harvard Üniversitesi'nde yapilan arastirmalar sonucu mucize terlik HayZek Anti-Selülit Bulundu...

Kolay temizlenebilir. (Çamasir makinesinde yikanabilir)

EVA Hammaddesinden üretilmistir..

37 numaradır.36 numara da kullanabilir.

 Selülitlere dur diyen terlik sonunda üretildi. Ankarali bir terlik firmasi, kadinlarin korkulu rüyasi selülite düsman, kadinlara dost ''anti-selülit'' terlik imal etti.
Zayif-sisman, genç-yasli demeden, her kadinda görülebilen selüliti engelledigi öne sürülen ''anti-selülit'' terlik üreten Ankarali terlik firmasi Hay-Zek, ürettigi anti-selülit terliklerle kadinlarin derdine çare oldugunu iddia ediyor.
EVA hammaddesinden yapilan, suda kaymayan ve bakteri üretmeyen, dünyanin en hafif terlik ve deniz ayakkabilarini yurt içi ve yurt disi pazarina süren firma, bu defa tüketicinin karsisina, anti-selülit terlikle çikti. 'Tabani alçak, burnu yüksek sekilde tasarlanan bu terlikleri giyen hanimlar, selülitle basa çikabilecek. Anti-selülit terligimizi giyen hanimlarin ayaklari, yokus çikar vaziyette duracak. Böylece, gergin duran bacaklar ve kalçalardaki selülitler tarih olacak''

http://www.lokmanhekimimiz.com/146/Urunlerimiz/Anti-selulit-Terlikleri/Hay-Zek-Anti-Selulit%C2%A0Carik-Terlik.aspx

6aydır aralıksız kullanıyorum. Bacaklarımda aşırı derece ödem ve şişlik vardı. Şimdi çalı gibi bacaklarım var. Bir de şu karnıma çözüm bulsam...

Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.