Hiç Kullanılmamış Ezio Sling Port Bebe(Mor Renk) !

Durumu: Yeni
Bitiş zamanı: 05/14/2012 15:41:00
Fiyat:
50,00 TL
Bulunduğu yer: İstanbul,Bahçelievler
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
the Ezio Sling Bebek Taşıyıcısı, Kanguru

the Ezio Sling doğumdan 2 yaşına kadar bebeğinizi taşımak için tasarlanmış çok yönlü bebek kangurusudur. the Ezio Sling ile bebeğinizi çok farklı pozisyonlarda taşıyabilirsiniz. Patentli tasarımı ile the Ezio Sling'i saniyeler içinde ayarlayıp, her bedendeki anne ve baba rahatlıkla kullanabilir.

Niye the Ezio Sling?

Bebeğinizi kanguru ile taşımak onun hem fiziksel hemde zihinsel gelişimine katkıda bulunur. Anakucağındaki veya bebek arabasındaki bebekler anne ve babalarının sıcaklığını hissetmezler. Nasıl ki ağlayan bebek kucağa alınınca ağlaması duruyor ve mutlu oluyor ise bebeğinizi de her zaman sizi ve sıcaklığınızı hissedeceği şekilde taşıyınız.

Özellikleri:

the Ezio Sling 4 farklı rengi ile doğumdan itibaren bebeğiniz kendi başına hareket edebileceği 2 yaşına kadar kullanılabilir. 

the Ezio Sling ergonomik tasarımı sayesinde bebeğinizin omurgasının gelişimini olumsuz etkilemez. Pek çok sağlık uzmanı hamak tipli kanguruları tavsiye etmektedir. Bebeği önden sabit diklemesine taşıyan kangurular omurgaya doğal olmayan baskı yaptığımdan bebeğin omurga gelişimini olumsuz etkiler.

the Ezio Sling ile bebeğinizi emzirmek kolay ve basittir. Bu da hareket halinde iken bile bebeğinizi beslemenizi sağlar.

Bebeğiniz 2 ila 9 kilo ağırlığında iken the Ezio Sling'i Easy Tiger, Sleeping Joey, Little Piggy ve Little Joey pozisyonlarında kullanınız.

Kalan 3 pozisyonu bebeğiniz 9 kilo ve üzerinde iken 3 yaşına kadar kullanabilirsiniz.

the Ezio Sling BS En 13209/2 Avrupa Güvenlik Standartlarına göre test edilmiş ve üretilmiştir.

the Ezio Sling ayarlanabilir olduğu için hem minyon yapılı hemde iri cüsseli herkese uygundur.

the Ezio Sling %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.  Kumaşı hem hava alır hemde dayanıklıdır. Kumaş boyasında insan sağlığına zararlı Azor boya maddesi kullanılmamıştır.

Bebeğinizi taşırken rahat etmeniz için omuz kısmına gelen yerler sünger ile takviye edilmiştir. Bebeğin girdiği kısımların her iki tarafı sünger takviyelidir. Bu şekilde bebeğinize ekstra rahatlık ve güvenlik sağlanır.

Anahtar, bozuk para için önde cebi bulunur.

the Ezio Sling iki ucu biri büyük diğeri küçük iki toka ile birbirine bağlanır. Tokalar sert ve dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Küçük toka güvenlik içindir. Tokalar klipslerine basılmak suretiyle birbirinden ayrılır. Bu işlem o kadar kolay yapılır ki bebeğinizi the Ezio Sling'te uyurken onu uyandırmadan yatağına koyabilirsiniz.

Türkiye'de the Ezio Sling tesislerinde üretilmiştir. Hakiki Türk Malıdır. Türk markasıdır. Üretimin her aşaması İnsani prensipler esas alınarak üretilmiştir. Üretim çevreye zarar verilmeden çocuk işçi kullanılmadan vasıflı terziler tarafından yapılmıştır.

Ebatları: (Uzunluğu x Genişliği x Yüksekliği): 150 x 100 x 50 cm; Ağırlığı: 0.55 kg

Ürün kutusunda kumaş/bez şeklinde ağzı iple büzülen şık torba muhafazası bulunur.

the Ezio Sling en fazla 40 C derece sıcaklıkta makinede yıkanabilir. Makinede kurutma yapmayınız. Tokalar zarar görebilir.

the Ezio Sling bebeğinizi diklemesine taşıyan kangurulara benzemez. Saatlerce kendinizi bir paraşütün içinde hayal ediniz. Bütün yük ayaklarınızın arasında. Birde kendinizi anakarnındaki gibi kıvrılmış bir şekilde yumuşak bir hamağın içinde hayal ediniz. Bütün yükünüz dağılmış bir şekildedir. Hangisini tercih edersiniz. the Ezio Sling ile diğer kangurular arasındaki fark budur.

Bebeğinizin ilk yıllarında omurga gelişimi hayati öneme sahiptir. Hamak şeklindeki kangurular bebeğinizin iskelet yapısının sağlıklı gelişimine destek olur. Hamak  şeklindeki kangurularda bebeğinizin ağırlığı belli bir noktada toplanmak yerine ağırlık bebeğinizin poposundan sırtına doğru dağılmaktadır.

 
Satın Al

Yorumlar (6)

04/19/2012 18:49:00

Babasling gb:) ben bunla raht edememistm

04/24/2012 11:06:00

ben bundan almak isterim :) nasıl temin edebilirim

04/30/2012 17:27:00

satabilirim :)

05/01/2012 16:58:00

Kullanımı nasıl, almayı düşünüyorum ama, rahat kullanabilir miyim bilmiyorum

05/02/2012 05:52:00

benim bebeğim kışın doğduğu için dışarı çıkarmadım hiç dr kontrolü dışında.ama içinde anne karnındaki gibi rahat yatıyor.

05/03/2012 14:14:00

Merhaba

Bilgi bekliyorum...

Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.