Hotmilk MNJC Sarkmayı Önleyici Emzirme Sütyeni B-D KUP Small

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Öne Çıkanlar

  • Sarkmayı önler.
  • Süt akışını destekler.
  • Konforlu, sağlıklı ve çok şık özel tasarımlı hamile ve emzirme sütyeni.
  • Çıkarılabilen iç pedleri vardır.
  • Koyu pembe.

Ürün Detayları

Hotmilk MNJC Sarkmayı Önleyici Emzirme Sütyeni 

Hamilelik ve emzirme döneminde büyüyen göğüslerin doğru sutyenler kullanarak sarkmasını önlemek mümkün. Dünyaca ünlü  HotMilkmarkası tüm dünyada “supportive pattern” teknolojisi ile hamile ve emziren annelerin ilk tercih ettiği marka. 

HotMilk sutyenleri şıklığının ve konforunun yanı sıra özel dizaynları sayesinde göğüslerin sarkmasını önlüyor ve süt akışını destekliyor.   Sutyenler 6 sırt kopçası ile hamilelik ve emzirme dönemi sırasında değişen beden ölçüsüne kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Anne adayının ve annenin rahatlığı için omuz askılarının içi bile kotondan yapılmış. Sutyenlerinin içi tamamen koton.

Bedenler 65B den 100G’ye kadar çok geniş bir skalaya sahip, tam bedene göre sutyen seçmek sarkmayı önlemek açısından çok önemli. Sutyenler ful kup olarak veya ¾ kup olarak yani biraz daha açık modeller olarak sunuluyor. Meme ucunun nem tutmasını önlemesi ve tek elle kolay açılıp kapanabilen klipsler sutyenlerin diğer özelliklerinden bazıları.

HotMilk sutyenlerinin aynı şıklık ve konforda külotları g-stringten şort külota kadar pek çok seçenekte ve small bedenden XXL bedene kadar sunuluyor. Gecelik ve pijama takımları ise çok şık ve tümü gece boyunca göğüslerin sarkmasını önlemek amacı ile göğüslere destek olacak şekilde özel dizayn edilmiş. 


Ürün Özelllikleri

Beden :
B-D KUP Small
Renk :
Koyu pembe.
Tavsiye edilen yaş aralığı:
Hamilelikten itibaren

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 11758