Hotmilk SOV Sarkmayı Önleyici Emzirme Sütyeni 80D / Krem

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Öne Çıkanlar

  • Sarkmayı önleyer.
  • Süt akışını destekler.
  • Konforlu, sağlıklı ve çok şık özel tasarımlı hamile ve emzirme sütyeni
  • Balensizdir.
  • Krem renk.

Ürün Detayları

Hotmilk SOV Sarkmayı Önleyici Emzirme Sütyeni

Hamilelik ve emzirme döneminde büyüyen göğüslerin doğru sutyenler kullanarak sarkmasını önlemek mümkün. Dünyaca ünlü  HotMilkmarkası tüm dünyada “supportive pattern” teknolojisi ile hamile ve emziren annelerin ilk tercih ettiği marka. 

HotMilk sutyenleri şıklığının ve konforunun yanı sıra özel dizaynları sayesinde   göğüslerin sarkmasını önlüyor ve süt akışını destekliyor.   Sutyenler 6 sırt kopçası ile hamilelik ve emzirme dönemi sırasında değişen beden ölçüsüne kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Anne adayının ve annenin rahatlığı için omuz askılarının içi bile kotondan yapılmış. Sutyenlerinin içi tamamen koton.

Bu modelin baleni telsiz özel balen olup, ürünün göğüs kısmı süngersizdir.

Bedenler 65B den 100G’ye kadar çok geniş bir skalaya sahip, tam bedene göre sutyen seçmek sarkmayı önlemek açısından çok önemli. Sutyenler ful kup olarak veya ¾ kup olarak yani biraz daha açık modeller olarak sunuluyor. Meme ucunun nem tutmasını önlemesi ve tek elle kolay açılıp kapanabilen klipsler sutyenlerin diğer özelliklerinden bazıları.

HotMilk sutyenlerinin aynı şıklık ve konforda külotları g-stringten şort külota kadar pek çok seçenekte ve small bedenden XXL bedene kadar sunuluyor. Gecelik ve pijama takımları ise çok şık ve tümü gece boyunca göğüslerin sarkmasını önlemek amacı ile göğüslere destek olacak şekilde özel dizayn edilmiş. 


Ürün Özelllikleri

Renk :
Krem
Tavsiye edilen yaş aralığı:
Hamilelikten itibaren

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 11759