JOJO MAMAN BEBE ORGANİK 2'Lİ BODY 3,90 TL!NEW BORN

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 03/04/2014 16:32:00
Fiyat:
3,90 TL
Bulunduğu yer: istanbul,kadıköy,selamiçeşme
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder

http://www.jojomamanbebe.co.uk/sp+organic-baby-bodysuits-in-organic-collection+B5974

linkinden JOJO MAMAN BEBE markasının ana websitesinden sezon urunu oldugunu da görebilirsiniz. Organik bu iki body'yi kaçırmayın!! hem de cok uygun fiyat ile...

bebekler özenerek aldığımız kıyafetleri o kadar kısıtlı zaman diliminde giyerlerki, bir de o kadar cok özeniriz, ve o kadar çok alırız ki, belki sadece 1 kere yıkanarak küçülmüştür o çok beğenerek aldıklarımız.

İşte tam da bu sebeple, bebeğimin kıyaftlerini bu platformda listelemek istedim. Hem sizler çok para vermeden, yurtdışından aldığım cicilere sahip olun bebeğiniz için, ben de miniğim için bez parası çıkarayım:)

Herkesin minik meleklerinin cici yanaklarindan koklarim:)

Resimde görmüş olduğunuz JOJO MAMAN BEBE marka organik çok çok şirin body'lerdir. Sifira yakin tertemiz bu organik body'leri piyasa fiyatinin 5'te bir fiyatina listelemekteyim. Tarz sahibi bebeklerinizin sahip olmasi gereken bu bodyleri kaçirmayin:)

BODY BEDEN: NEW BORN

JOJO MAMAN BEBE MARKA 2'Lİ BODY SETİ:3,90 TL

 

Yorumlar (2)

02/26/2014 22:26:00

Bu güzeller de seçtiklerimden

02/28/2014 01:11:00

9

Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.