Kitap:Tehlikeli Masallar-Ahmet Altan

Durumu: Kullanılmış
Bitiş zamanı: 10/31/2015 17:46:00
Fiyat:
5,00 TL
Bulunduğu yer: Ankara
Teslimat şekli: Kargo, Alıcı öder
Kitabın Özeti: Mutluluğun peşinden giden ve  bir türlü mutlu olamayan ünsüz bir yazarın hayranlarından biriyle buluşması ve onunla takılmasıyla başlar hikaye.Yazarın hayatında bir sürü kadın vardır ama kendini yalnız hissetmektedir.Sevda,Berrin ve başka kadınlar arasında gidip gelirken hep yalnızlığından korkar ve en sonunda terk edilip,İstanbul’dan kaçmak zorunda kalır.Kaçmadan önce hayranına aşık olduğunu anlar ve birlikte kaçmak ister fakat Berrin ona yalan söylemiştir ve oyunun bir parçasıdır.
Kitabın Türü: Macera Romanı
Kitabın Ana Fikri: Aşk ve yalnızlık birbiri içine geçmiş denklemler gibidir. Aşktan güveni çıkarırsanız yalnız kalırsınız.
Yazar Hakkında: 1950 doğumlu ve Türkiye’de romanlarıyla konuşulan usta yazar. Kitaplarında cinsellik , aşk ve yalnızlığı oldukça ustaca işleyebilen ender yazarlardan.   

Kitap 2 defa okundu,sorunsuz.
Satıcıya iletişime geçmek için giriş yapmalısın. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve anne ve babalara sorularını sor, gruplara katıl, çocuğun için bir anı defterin olsun, ve çok daha fazlası :) Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla.