Klar Organik Kireç Önleyici ve Su Yumuşatıcısı 325 gr

(Klar)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • İçindekiler:Zeolit, sitrik asit tuzu, Zeolit, Sodyum sitrat, Sodyum poliaspartat,poliaspartik asit tuzu. Uygulama: Sertlik derecesi III (14 - 21 °dH)‘ten itibaren sert suda. Tüm sıcaklıklar için uygundur. Klar
  • modüler yıkama sisteminin yapı taşıdır.
  • Dozaj: Sert suda 10 ml, çok sert suda 30 ml
  • Klar Enthärter yumuşatıcı, sert suda yıkama işlemine engel olan maddeleri bağlar. Bu şekilde,
  • yıkamada daha iyi sonuç elde edilir ve çamaşır makinesi korunmuş olur. Klar yıkama ürünlerinde
  • yumuşatıcıyı sadece, sert sularda (su sertliği III’ten itibaren) kullanınız.

Ürün Detayları

Klar Organik Kireç Önleyici ve Su Yumuşatıcısı 325 gr

EKO-Lojik! DUYARLI-Berrak! / Klar! 


SAPİNDUS (Sabun Ağacı), Asya, Amerika ve Pasifik adalarının tropikal bölgelerinde yetişen; dallarının ucunda salkım veya koçan halinde toplanmış yeşilimsi beyaz çiçekler açan, parçalı yapraklı bir ağaç cinsidir. Bu bitkilerin dokularında su ile ovulduğunda köpüren saponin bulunduğu için bunlara sabun ağacı denir.

Waschnuss: sabun ağacının derimsi bir kılıfla kaplı etli meyveleri yaklaşık yüzde 35-38 oranında saponin içerdiğinden suyla birleştiğinde bir sabun gibi köpürür. Bu meyve yüzyıllardır temizlik işlerinde kullanılır.

Waschnuss: Büyük ölçüde Hindistan ve Nepal kökenli olan Waschnuss ağacı 15 metreye kadar uzayabiliyor. Meyvesine "Sapindus Mukarossi" veya sadece "Waschnuss" deniliyor. Altın sarısı, fındık şekilli yemişler Eylül ve Ekim aylarındaki hasattan sonra kurutuluyor.. Böylece renkleri kahverengiye dönüyor. Ardından fındıklar kırılıyor, çekirdekleri alınıyor ve kabukları öğütülüyor. Asya' da Washnuss kabukları yoğun temizleyici güçleri nedeniyle yüzyıllardır doğal bir yıkama maddesi ve deterjan olarak kullanılıyor. Waschnuss ağaçlarının yaygınlaştırılması, olumlu yöndeki ekolojik katkılarından dolayısıyla Hindistan hükümetince destekleniyor.

Ürün Özelllikleri

Gramaj :
325 Gr
Tavsiye edilen yaş aralığı:
- arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 12403