Kokua Like-A-Bike Maxi (+4 yaş)

(Kokua)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Pedalsız bisiklette bir dünya markası olan KOKUA Like-A-Bike hem teknik açıdan hem estetik olarak benzersiz bir üründür. Lastik içindeki alüminyum jantlar (Spoky model) ve tamamı alüminyum Jumper modeli haricinde, tüm Like-A-Bike modelleri ahşaptan üretilmektedir. Ergonomik ve yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş selesi, kavrama mükemmelliğine sahip gidonları, üstün kaliteli ahşaptan üretilmiş omurga yapısı ile Like-A-Bike bisiklete binmeyi öğrenme aşamasından profesyonelleşmeye doğru gidilen yolda çocuğunuzun vazgeçilmez aracı olacaktır. Pedalsız oluşu çocuğun denge kurma ve bisikleti kavramasını daha 2 yaşından itibaren öğrenmesini sağlayacaktır.

Ürün Detayları

Bütün yollar bizim!

Pedalsız bisiklette bir dünya markası olan KOKUA Like-A-Bike hem teknik açıdan hem estetik olarak benzersiz bir üründür. Lastik içindeki alüminyum jantlar (Spoky model) ve tamamı alüminyum Jumper modeli haricinde, tüm Like-A-Bike modelleri ahşaptan üretilmektedir. Ergonomik ve yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş selesi, kavrama mükemmelliğine sahip gidonları, üstün kaliteli ahşaptan üretilmiş omurga yapısı ile Like-A-Bike bisiklete binmeyi öğrenme aşamasından profesyonelleşmeye doğru gidilen yolda çocuğunuzun vazgeçilmez aracı olacaktır. Pedalsız oluşu çocuğun denge kurma ve bisikleti kavramasını daha 2 yaşından itibaren öğrenmesini sağlayacaktır.

 

Like-A-Bike çocuğunuzla birlikte büyür

Like-A-Bike bisikletlerinin sele yüksekliği diğer modellerde olduğu gibi ayarlanabilir şekilde üretilmiştir. Böylece çocuğunuzun bacak uzunluğu arttıkça ya da farklı yaşlardaki çocuklarınız kullanacağı zaman istenilen yüksekliğe getirilebilir.

Ürün Özelllikleri

Garanti :
2 yıl
Belgeler :
DIN EN71 güvenlik sertifikalı
Tavsiye edilen yaş aralığı:
4yaş - arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Etiketler

Ürün kodu: 8019