Kokua Like-A-Bike Mountain Mini (+18 ay-4 yaş)

(Kokua)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

 • Dünyanın en çok satan ahşap pedalsız denge bisikletidir. Yaratıcı oyuncaklar klasmanında Alman "Spiel-Gut" ödülünü almıştır. Spoky'den ayrılan yönü el yapımı ahşap jantlarıdır. Bunlar ağırlığı fazla değiştirmeden bisikletin hoş ve masif görünmesini sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanılmaya uygun Mountain ayrıca eğimsiz düz çamurluğa sahiptir. Mountain Mini modeli, Mountain'a göre daha kısa sele yüksekliği ile miniklerin de eğlenceli bir serüvene başlamasını sağlamaktadır. Sele-gidon arasındaki paneli özel eğimli olup 18 aylıktan itibaren 4 yaşa kadar çocukların kullanabileceği bir modeldir.

Ürün Detayları

Dünyanın en çok satan ahşap pedalsız denge bisikletidir. Yaratıcı oyuncaklar klasmanında Alman "Spiel-Gut" ödülünü almıştır. Spoky'den ayrılan yönü el yapımı ahşap jantlarıdır. Bunlar ağırlığı fazla değiştirmeden bisikletin hoş ve masif görünmesini sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanılmaya uygun Mountain ayrıca eğimsiz düz çamurluğa sahiptir. Mountain Mini modeli, Mountain'a göre daha kısa sele yüksekliği ile miniklerin de eğlenceli bir serüvene başlamasını sağlamaktadır. Sele-gidon arasındaki paneli özel eğimli olup 18 aylıktan itibaren 4 yaşa kadar çocukların kullanabileceği bir modeldir.

 • Ağırlık: 3.5 kg
 • Uygun Yaş Aralığı: 18 ay - 4 yaş
 • Minimum iç bacak yüksekliği 27cm
 • Tekerlekleri dahil özel Avrupa kontraplağından yapılmıştır
 • Sürdürülebilir ormanlardan alınan özel ağaçlardan, Almanya'daki fabrikada üretilmektedir
 • Patentli amortisörü küçük kazaları önlemek için özel tasarlanmıştır
 • Hatasız üretim özel kalite kontrol sisteminden geçen kauçuk lastikler
 • Kauçuk gidon kaplaması, uçları olası çarpma ve sürtünmelere karşı elleri koruyacak şekilde tasarlanmıştır
 • Özel mühürlü kartuş bilyalar sayesinde sessiz ve yumuşak hareketlerle çalışan tekerlekler
 • Yüksek kalite çelik perçinler
 • 2 yıl üretici garantisi
 • Ödüllü tasarım
 • DIN EN71 güvenlik sertifikalı
 • CE damgalı
 • Uzmanlarca onaylanmış tasarım ve teknoloji
 • 27-36cm arası 4 farklı sele yüksekliği
 • Özel sele uzatma aparatı ile ayrıca 3cm ekstra yükseklik sağlanabilir

LIKE-A-BIKE Nedir?

Herkesin taklit etmeye çalıştığı bir sisteme sahip olan, dünyanın en iyi denge bisikletlerinden bahsediyoruz!

Yüksek kaliteli Alman teknolojisiyle üretilen Kokua LIKEaBIKE bisikletleri, temelinde fren ve pedalları olmayan, çocukların daha 18 aylıkken kullanmaya başlayabilecekleri özel bir denge bisikletidir. İster 2 yaşından 5 yaşına kadar çocukların kullanacağı şekilde özel tasarlanmış Like-A-Bike Mini, ister biraz daha uzun bacaklı ve 3-6 yaş arası için olan Midi ve Maxi modelleri olsun, ister bisiklet kullanma konusunda daha profesyonel olma yolundaki 2-5 yaş arası çocuklar için özel üretilen tamamı alüminyum Jumper modeli olsun, her çocuğa ve her yaşa göre bir Kokua mutlaka var.

Hangi Kokua Çocuğunuza Uygun?

Evde, bahçede, dağda ya da ormanda... Nerede olursa olsunlar çocukların bisiklete binme ve dengeyi öğrenme konusunda en büyük yardımcıları olan Kokua denge bisikletleri, Like-A-Bike serisinde olduğu gibi tamamı ahşaptan üretilmiş modeller, Spoky modelinde olduğu gibi ahşabı metalle birleştirerek açık hava kullanımında dayanımı biraz daha arttıran bir model, ya da tamamı alüminyumdan yapılmış ve gerek hafifliği gerek sağlamlığıyla bir tasarım harikası olan Jumper olabilir. Ayrıca bu modeller içerisinde Mini, Midi ya da Maxi gibi farklı yüksekliklere sahip olanlar da seçilebilir. Karar vermek için ürünlerimizi inceleyin. Tek ihtiyacınız olan çocuğunuzun yaşı ve bacak yüksekliği. Gerisi size kalmış.

Üstün Teknoloji Eşsiz Tasarım

LIKEaBIKE modellerinin her biri doğa koşullarına, devrilme çarpma gibi durumlara karşı özel bir dayanımla ve her biri konusunda uzman bir mühendis tarafından tasarlanarak üretilmiştir. Ahşap LikeaBike modelleri Avrupa'nın en kaliteli kontraplak malzemesi baz alınarak üretilmektedir. Bu kontraplak aynı zamanda tekne üretiminde kullanılan cinstir. Oldukça dayanıklı, güçlü ve sağlamdır.

Bisikletlerimizin diğer parçaları yüksek dereceli özel paslanmaz çelik, %100 organik keçe ve kumaş ile

Ürün Özelllikleri

Minimum iç bacak yüksekliği :
27cm
Garanti :
2 yıl
Ağırlık :
3.5 kg
Belgeler :
DIN EN71 güvenlik sertifikalı
Tavsiye edilen yaş aralığı:
18 ay - 4yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Etiketler

Ürün kodu: 8018