Kokua Rock-A-Bike set (18 ay - 4 yaş)

(Kokua)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • LIKEaBIKE serisi bisikletleri yeni kullanmaya başlayan özellikle 18 ay-2 yaş arası çocukların, sallanan bisiklet keyfini de yaşamaları için özel tasarlanmış rampa ROCKaBIKE bisikleti eğlenceli bir salıncağa çeviriyor. Eğlenceyi ikiye katlayın!
  • ROCKaBIKE tek başına ya da bir bisikletle birlikte özel olarak (ROCKaBIKE Mini) satılmaktadır.
  • Almanya'da Kokua tarafından özel olarak üretilmektedir
  • Dayanıklı Avrupa kontraplağından üretilir
  • Oturma yüksekliği satın aldığınız LIKEaBIKE modeline bağlıdır

Ürün Detayları

LIKEaBIKE serisi bisikletleri yeni kullanmaya başlayan özellikle 18 ay-2 yaş arası çocukların, sallanan bisiklet keyfini de yaşamaları için özel tasarlanmış rampa ROCKaBIKE bisikleti eğlenceli bir salıncağa çeviriyor. Eğlenceyi ikiye katlayın!

ROCKaBIKE tek başına ya da bir bisikletle birlikte özel olarak (ROCKaBIKE Mini) satılmaktadır.

  • Almanya'da Kokua tarafından özel olarak üretilmektedir
  • Dayanıklı Avrupa kontraplağından üretilir
  • Oturma yüksekliği satın aldığınız LIKEaBIKE modeline bağlıdır

LIKE-A-BIKE Nedir?

Herkesin taklit etmeye çalıştığı bir sisteme sahip olan, dünyanın en iyi denge bisikletlerinden bahsediyoruz!

Yüksek kaliteli Alman teknolojisiyle üretilen Kokua LIKEaBIKE bisikletleri, temelinde fren ve pedalları olmayan, çocukların daha 18 aylıkken kullanmaya başlayabilecekleri özel bir denge bisikletidir. İster 2 yaşından 5 yaşına kadar çocukların kullanacağı şekilde özel tasarlanmış Like-A-Bike Mini, ister biraz daha uzun bacaklı ve 3-6 yaş arası için olan Midi ve Maxi modelleri olsun, ister bisiklet kullanma konusunda daha profesyonel olma yolundaki 2-5 yaş arası çocuklar için özel üretilen tamamı alüminyum Jumper modeli olsun, her çocuğa ve her yaşa göre bir Kokua mutlaka var.

Hangi Kokua Çocuğunuza Uygun?

Evde, bahçede, dağda ya da ormanda... Nerede olursa olsunlar çocukların bisiklete binme ve dengeyi öğrenme konusunda en büyük yardımcıları olan Kokua denge bisikletleri, Like-A-Bike serisinde olduğu gibi tamamı ahşaptan üretilmiş modeller, Spoky modelinde olduğu gibi ahşabı metalle birleştirerek açık hava kullanımında dayanımı biraz daha arttıran bir model, ya da tamamı alüminyumdan yapılmış ve gerek hafifliği gerek sağlamlığıyla bir tasarım harikası olan Jumper olabilir. Ayrıca bu modeller içerisinde Mini, Midi ya da Maxi gibi farklı yüksekliklere sahip olanlar da seçilebilir. Karar vermek için ürünlerimizi inceleyin. Tek ihtiyacınız olan çocuğunuzun yaşı ve bacak yüksekliği. Gerisi size kalmış.

Üstün Teknoloji Eşsiz Tasarım

LIKEaBIKE modellerinin her biri doğa koşullarına, devrilme çarpma gibi durumlara karşı özel bir dayanımla ve her biri konusunda uzman bir mühendis tarafından tasarlanarak üretilmiştir. Ahşap LikeaBike modelleri Avrupa'nın en kaliteli kontraplak malzemesi baz alınarak üretilmektedir. Bu kontraplak aynı zamanda tekne üretiminde kullanılan cinstir. Oldukça dayanıklı, güçlü ve sağlamdır.

Bisikletlerimizin diğer parçaları yüksek dereceli özel paslanmaz çelik, %100 organik keçe ve kumaş ile sağlıklı ve güvenli lastik parçalardan (gidon gibi) oluşur. Bisikletlerimizde kullanılan bağlantı elemanlarının, bisikletin çok uzun yıllar dayanmasını sağlayacak şekilde özel dayanımlı paslanmaz çelikten yapılmış olması konusunda özel bir hassasiyet göstermektedir. Bütün bu malzemeler Avrupa kalite koşullarına uygun şekilde test edilmektedir ve Kokua bisikletleri AB güvenlik koşullarına uygunluk sertifikalarına sahiptir. Patentli özel amortisör, çocukların direksiyonu çok fazla çevirmesi sonucu küçük kazaların meydana gelmesine engel olacak şekilde tasarlanmıştır.

Neden LIKEaBIKE?

Çünkü LIKEaBIKE pedalsızdır; çocuğunuzun bisiklette nasıl bir denge oluşturması gerektiğini en doğal yöntemle öğretir. Pedallı bisikletlerin en büyük engeli, çocuğun pedal çevirmek için harcadığı efor ve dikkat neticesinde dengede durmaya dikkatini verememesi ve bunu geç öğrenmesidir. Hepimi

Ürün Özelllikleri

Ürün Özellikleri :
Dayanıklı Avrupa kontraplağı,özel paslanmaz çelik,%100 organik keçe ve kumaş,güvenli lastik parçaları
Tavsiye edilen yaş aralığı:
18 ay - 4yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Etiketler

Ürün kodu: 8016