Lego Duplo Disney Planes Dusty and Chug 10509

(LEGO)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

 • Hayal gücünü legolar ile tamamlamaya ne dersin? İşte sana doyamayacağın mükemmel bir oyun daha! Lego Duplo Dusty And Chug 10509 ile yarışa var mısın? Yarış için Dusty’den yardım alabilirsin. Benzin istasyonundan Dusty’nin yakıtını doldur ve yarışa hazır hale gel. Üstelik gökyüzünde iken benzinin biterse, hortum sayesinde yakıt alabilirsin. Bulutların üstünde inanılmaz vakit geçirebilirsin. Tozlu ve cuf ile şimdiye kadar hiç yaşamadığın uçuş heyecanını yakalayabilirsin. Tatlı mı tatlı görünüşü, benzin istasyonu, anahtarı ve dekoru ile çok eğleneceksin.
 • Şimdi sıra sende. Senin yetenekli ellerin ile legolar birleştirecek ve yarış için her şey hazır hale gelecek. Yarış için Dusty Crophopper, tren yardımcı araçları ve daha fazlası için bu oyuncağa sahip olmalısın.
 • 16 parçadan oluşan bu harika Lego ile uçmanın zevkine varacaksın. Ama uçmadan önce mutlaka Dusty’ye uğramalısın. O senin artık can dostundur.

Ürün Detayları

LEGO ® DUPLO ® çocuğunuzun hassas  elleri için, sağlam renkli ve güvenlidir.

LEGO Duplo Hakkında

Küçük eller için tasarlanmıştır

Duplo tuğlaları klasik LEGO tuğlalarının iki katı en, boy ve yüksekliğindedir. Bu sebeple küçük eller Duplo'ları daha kolay takar ve birbirinden ayırabilir.

LEGO = Matematik + Mühendislik + Sanat

LEGO parçaları her zaman matematiksel bir düzen içerisindedir, böylece çocukların erken dönemde matematik ve geometri kavramlarıyla tanışmalarına yardımcı olur. LEGO'larla vakit geçiren çocuklar parçaları tanımlamak için kendilerine has "ikili tuğla", "dörtlü kare" gibi matematiksel bir dil uydururlar, iki tane dörtlü parçanın örneğin bir sekizli parçaya takıldığını ve onunla toplamda eşit olduğunu çok erken farkederler. 

Yarattıkları nesneleri değiştirmek ve geliştirmeye kafa yorar, analitik bir beynin temellerini atarlar. Aynı zamanda estetik olarak da kararlar alabilir, simetri ve renk kullanımını öğrenirler.

LEGO Duplo ve güvenlik

Tüm Duplo ürünleri standart güvenlik testlerinden geçer.
 • Isırma testi
  Çocukların parçaları ağızlarında çiğneyemeyeceklerinden emin olmak için.
 • Çekme testi
  Parçaların çekerek parçalanmamasından emin olmak için.
 • Basınç testi
  Parçaların basınç altında, örneğin çocuğun sandalyesinin ayağının altında, parçalanmayıp zarar verebilecek küçük parçalara ayrılmadığından emin olmak için.
 • Basma testi
  Parçaların üzerlerine çıkıldığında ya da oturulduğunda kırılmayacaklarından emin olmak için.

Ürün Özelllikleri

Parça sayısı :
16
Tavsiye edilen yaş aralığı:
2 yaş - 5 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 10804