Lego Duplo Disney Planes Ripslingers Air Race 10510

(LEGO)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

 • İşte sana eğlenceli vakit geçirebileceğin bir oyuncak daha! Kupayı kazanmak için hazır mısın? Lego Duplo Ripslinger’s Air Race 10510 legoları ile şu ana kadar hiç görmediğin şeyleri göreceksin. Hedefin bu mükemmel legoları bir araya getirmek, yarış uçakları ile yarışı kazanmak ve kupaya sahip olmak. Senin o marifetli ellerine göre tasarlanmış olan bu mükemmel oyuna bir an önce başla ve kazan.
 • Cesaretli bir yarışçı olan El Chupacabra ile hafızalarına kazınacak bir zafer kazanmak için az bir zamanın kaldı. En hızlı kimin uçtuğunu onlara göstermelisin. Yarışın diğer rakibi olan Ripslinger’e liderin kim olduğunu ispat et. Tek yapman gereken seni sonunda başarıya götürecek bu legoları birleştirmek ve yarışa hazırlanmak. Senin minicik ellerinde hayat bulacak olan bu legolar ile artık yarışa hazırsın. Yakıtını doldur, yerini al ve bitiş çizgisine rakibinden önce var. İnanılmaz bir rekabette birinci sen olmalısın.

Ürün Detayları

LEGO ® DUPLO ® çocuğunuzun hassas  elleri için, sağlam renkli ve güvenlidir.

LEGO Duplo Hakkında

Küçük eller için tasarlanmıştır

Duplo tuğlaları klasik LEGO tuğlalarının iki katı en, boy ve yüksekliğindedir. Bu sebeple küçük eller Duplo'ları daha kolay takar ve birbirinden ayırabilir.

LEGO = Matematik + Mühendislik + Sanat

LEGO parçaları her zaman matematiksel bir düzen içerisindedir, böylece çocukların erken dönemde matematik ve geometri kavramlarıyla tanışmalarına yardımcı olur. LEGO'larla vakit geçiren çocuklar parçaları tanımlamak için kendilerine has "ikili tuğla", "dörtlü kare" gibi matematiksel bir dil uydururlar, iki tane dörtlü parçanın örneğin bir sekizli parçaya takıldığını ve onunla toplamda eşit olduğunu çok erken farkederler. 

Yarattıkları nesneleri değiştirmek ve geliştirmeye kafa yorar, analitik bir beynin temellerini atarlar. Aynı zamanda estetik olarak da kararlar alabilir, simetri ve renk kullanımını öğrenirler.

LEGO Duplo ve güvenlik

Tüm Duplo ürünleri standart güvenlik testlerinden geçer.
 • Isırma testi
  Çocukların parçaları ağızlarında çiğneyemeyeceklerinden emin olmak için.
 • Çekme testi
  Parçaların çekerek parçalanmamasından emin olmak için.
 • Basınç testi
  Parçaların basınç altında, örneğin çocuğun sandalyesinin ayağının altında, parçalanmayıp zarar verebilecek küçük parçalara ayrılmadığından emin olmak için.
 • Basma testi
  Parçaların üzerlerine çıkıldığında ya da oturulduğunda kırılmayacaklarından emin olmak için.

Ürün Özelllikleri

Parça sayısı :
40
Tavsiye edilen yaş aralığı:
2 yaş - 5 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 10805