LEGO Duplo Green Baseplate 2304

(LEGO)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

 • 1 yeşil LEGO Duplo tabanı (Ürün resmindeki diğer LEGO parçalarını içermez).
 • 24 x 24 Duplo tuğla boyutu.
 • Halı gibi düz olmayan yüzeylerde bile LEGO Duplo setlerinin inşasını sağlar.

Ürün Detayları

İnşa etmeye buradan başla!


Her Duplo macerasının bir tabana ihtiyacı vardır. Yeşil taban 24 x 24 tuğla boyutu (38,1 x 38,1 cm) ile çocukların üzerinde yaratacakları eserler için geniş bir alan sağlar. Taban üzerinde kurulan oyunlar daha dayanıklı olur, daha uzun süre dağılmadan korunabilir.

Köşeleri güvenlik için yuvarlatılmıştır.


LEGO Duplo Hakkında

Küçük eller için tasarlanmıştır

Duplo tuğlaları klasik LEGO tuğlalarının iki katı en, boy ve yüksekliğindedir. Bu sebeple küçük eller Duplo'ları daha kolay takar ve birbirinden ayırabilir.

LEGO = Matematik + Mühendislik + Sanat

LEGO parçaları her zaman matematiksel bir düzen içerisindedir, böylece çocukların erken dönemde matematik ve geometri kavramlarıyla tanışmalarına yardımcı olur. LEGO'larla vakit geçiren çocuklar parçaları tanımlamak için kendilerine has "ikili tuğla", "dörtlü kare" gibi matematiksel bir dil uydururlar, iki tane dörtlü parçanın örneğin bir sekizli parçaya takıldığını ve onunla toplamda eşit olduğunu çok erken farkederler. 

Yarattıkları nesneleri değiştirmek ve geliştirmeye kafa yorar, analitik bir beynin temellerini atarlar. Aynı zamanda estetik olarak da kararlar alabilir, simetri ve renk kullanımını öğrenirler.

LEGO Duplo ve güvenlik

Tüm Duplo ürünleri standart güvenlik testlerinden geçer.
 • Isırma testi
  Çocukların parçaları ağızlarında çiğneyemeyeceklerinden emin olmak için.
 • Çekme testi
  Parçaların çekerek parçalanmamasından emin olmak için.
 • Basınç testi
  Parçaların basınç altında, örneğin çocuğun sandalyesinin ayağının altında, parçalanmayıp zarar verebilecek küçük parçalara ayrılmadığından emin olmak için.
 • Basma testi
  Parçaların üzerlerine çıkıldığında ya da oturulduğunda kırılmayacaklarından emin olmak için.
Kimi LEGO Duplo setleri plastik kutusuyla beraber satılır. Bu kutular çocuklar tarafından sıklıkla uzanamadıkları yerlere erişmek için basamak olarak kullanıldığından 20 sene önce yeniden tasarlanmış, 10 değişik plastik çeşidi ile denendikten sonra şimdiki formunu almıştır. Kutular 50 Kg yüke dayanabilir, ezilse de parçalanmaz ve zarar verici parçalara ayrılmaz bir plastikten yapılır.

Ürün Özelllikleri

Orijinal adı :
LEGO Duplo Green Baseplate
Model yılı :
1992
Tema :
Duplo
Kodu :
2304
Renk :
Yeşil
Tavsiye edilen yaş aralığı:
2 yaş - 5 yaş arası

Ürün Yorumları

lego matı,

Ada'ya ilk Lego Duplo'ları ile birlikte iki yıl kadar önce almıştık Lego Duplo Matını. Kesinlikle fiyat performans olarak çok başarılı. Hem geniş alanlarda inşa için, hem de legoların her daim derli toplu ve ortada (bizim salonda sehpanın üzerinde duruyor) durması ve çocuğunuzun istediği an oynayabilmesi için ideal. Tavsiye ederim :)

Etiketler

Ürün kodu: 991