LEGO Duplo My First Built 4631

(LEGO)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

 • LEGO Duplo Minifigürü (erkek), köpek, araba tabanı, kapı, 2 pencere, çiçekler, sandalye, barbekü, kutu, bahçe çiti, hortum, somun anahtarı, yazar kasa ve çeşitli boyda LEGO Duplo tuğlaları içerir.
 • Toplam 59 parça.
 • Birbirine benzemeyen 4 kart çocuğunuzun ne inşa edebileceğini ve bunu nasıl yapacağını öğrenmesini sağlar.
 • Parçalar küçük çocukların kolay takabileceği, zorlanmadan sökebileceği bir formda tasarlanmıştır.

Ürün Detayları

LEGO Duplo ile inşa etmeye başla!


My First Built seti 59 parlak ve renkli parça ve çocuğunuzun parçaları birleştirmeyi hayal edebilmesi için 4 tane sağlam malzemeden yapılmış inşa kartı içerir. Erkek Minifigür, köpek, pencere, sandalye, yazar kasa gibi parçalar çocuğunuzun oyun kurması için birebirdir.

Çocuğunuz bu setle Minifigürü için bir ev yapabilir, köpeğini yaptığı arabasıyla gezdirebilir, arabasına benzin koyup marketten ekmek alabilir yada 59 parçayı kendi hayal gücüyle birleştirerek kendi oyunlarını yaratabilir.LEGO Duplo Hakkında

Küçük eller için tasarlanmıştır

Duplo tuğlaları klasik LEGO tuğlalarının iki katı en, boy ve yüksekliğindedir. Bu sebeple küçük eller Duplo'ları daha kolay takar ve birbirinden ayırabilir.

LEGO = Matematik + Mühendislik + Sanat

LEGO parçaları her zaman matematiksel bir düzen içerisindedir, böylece çocukların erken dönemde matematik ve geometri kavramlarıyla tanışmalarına yardımcı olur. LEGO'larla vakit geçiren çocuklar parçaları tanımlamak için kendilerine has "ikili tuğla", "dörtlü kare" gibi matematiksel bir dil uydururlar, iki tane dörtlü parçanın örneğin bir sekizli parçaya takıldığını ve onunla toplamda eşit olduğunu çok erken farkederler. 

Yarattıkları nesneleri değiştirmek ve geliştirmeye kafa yorar, analitik bir beynin temellerini atarlar. Aynı zamanda estetik olarak da kararlar alabilir, simetri ve renk kullanımını öğrenirler.

LEGO Duplo ve güvenlik

Tüm Duplo ürünleri standart güvenlik testlerinden geçer.
 • Isırma testi
  Çocukların parçaları ağızlarında çiğneyemeyeceklerinden emin olmak için.
 • Çekme testi
  Parçaların çekerek parçalanmamasından emin olmak için.
 • Basınç testi
  Parçaların basınç altında, örneğin çocuğun sandalyesinin ayağının altında, parçalanmayıp zarar verebilecek küçük parçalara ayrılmadığından emin olmak için.
 • Basma testi
  Parçaların üzerlerine çıkıldığında ya da oturulduğunda kırılmayacaklarından emin olmak için.
Kimi LEGO Duplo setleri plastik kutusuyla beraber satılır. Bu kutular çocuklar tarafından sıklıkla uzanamadıkları yerlere erişmek için basamak olarak kullanıldığından 20 sene önce yeniden tasarlanmış, 10 değişik plastik çeşidi ile denendikten sonra şimdiki formunu almıştır. Kutular 50 Kg yüke dayanabilir, ezilse de parçalanmaz ve zarar verici parçalara ayrılmaz bir plastikten yapılır.

Ürün Özelllikleri

Model yılı :
2012
Parça sayısı :
59
Orijinal adı :
LEGO Duplo Bricks & More My First Build
Tema :
Duplo
Minifigür sayısı :
1
Kodu :
4631
Tavsiye edilen yaş aralığı:
18 ay - 5 yaş arası

Bu Ürünle İlgilenenler Şunlarla da İlgilendiler

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Etiketler

Ürün kodu: 964