LEGO Friends Emma’s Fashion Design Studio 3936

(LEGO)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Emma minifigürü içerir.
  • Çekmeceli dolap, laptop bilgisayar, mp3 çalar, fotoğraf makinesi, hamburger, çiçek, bardak, tasarım masası, çizim tahtası ve az bulunur pastel renklerde LEGO tuğlaları içerir.
  • Tasarım masası 5cm x 5cm x 5cm boyutlarındadır.
  • Diğer LEGO parçaları ve setleriyle uyumludur.

Ürün Detayları

Emma'nın stüdyosunda harika kıyafetler tasarla!
Emma özel tahtasında yaptığı tasarımları bilgisayarına geçiriyor, kumaşa döküyor ve fotoğraflıyor. Heartlake City'deki tüm arkadaşları Emma'nın Moda Stüdyosu'ndan giyiniyor.

79 parçalı bu sette Emma minifigürü, çekmeceli bir dolap, cetvel, tasarım masası, fotoğraf makinesi, mp3 çalar, çiçek, hamburger, tarak gibi oyun kurmayı güçlendirecek ve çocukların zengin hayal gücüne yardımcı olacak bir çok parça içerir.LEGO Friends hakkında

Friends serisi özellikle kız çocukların da ilgisini çekecek renk ve temalarla tasarlanmıştır. Minifigürleri klasik LEGO minifigürlerinden biraz daha büyüktür.Heartlake City isimli kasabada Andrea, Emma, Mia, Stephanie ve Olivia aileleriyle birlikte yaşar. Şehrin ortasında kalp şeklinde bir göl, bir yanında dağlar, öteki yanında da plaj vardır. Şehirde kafe, veteriner, güzellik salonu, fırın, ağaç ev gibi temalar (ve bunlara ait LEGO setleri) vardır.

Her karakterin kendine özgü ilgi alanları vardır. Andrea müzikle ilgilidir, Emma moda ve tasarımla,  Mia hayvanlarla ilgilenir. Stephanie grubun en sosyal kahramanıdır, Olivia ise bilimle ilgilenir.


Ürün Özelllikleri

Kodu :
3936
Model yılı :
2012
Parça sayısı :
79

Bu Ürünle İlgilenenler Şunlarla da İlgilendiler

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 1373