Maclaren Bmw Bugy Bebek Arabası Silver

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Ürün Detayları

Maclaren Bmw Bugy Bebek Arabası

Hafif baston puset piyasasında tartışmasız dünya lideri olan Maclaren firması dünyanın önde gelen markaları ve tasarımcılarıyla ortak geliştirdiği özel koleksiyonuna otomotiv sektörünün dev firması Alman BMW ile ortak geliştirdiği arabası Maclaren BMW modelini katmıştır. 70 Yıllık Maclaren deneyim ve teknolojisinin son ürünü olan bu model BMW’nun göz alıcı çizgileri ve detayları ile süslenmiştir. Sadece 5,7 kg hafifliğinde olan bu şık pusetin koltuğu bir BMW koltuğu kadar rahat sürüşü bir bmw kadar hızlı ve konforlu olacaktır. Kalite dizayn ve ayrıcalık isteyen tüm anne ve babaların 1 numaralı tercihi olacaktır.


Genel Özellikleri

  • BMW koltuğu görüntüsü ve hissi veren 2. kat kumaşı arabanıza kattığı şıklığın yanında bebeğinize konforlu bir seyahat imkanı sunarken yan taraflarının da yumuşak ve destekli olması sayesinde keyifli uykular uyumasına olanak sağlayacaktır.
  • Arabanızdaki BMW detayları  tente gergi mekanizmalarındaki BMW logoları , 5 nokta emniyet kemerindeki BMW logosu , 8 tekerleğindeki özel BMW jantları ve üstündeki logolar , yine pusetin arka kısmında kumaşın içine işlenmiş gizli büyük BMW logosu ve fren mekanizmasında ve tutma kollarındaki kırmızı özel BMW reflektörleri.
  • %100 su geçirmez tentenin üstünde UV korumalı çocuk izleme penceresi  ve arka kısımda fermuarlı havalandırma penceresi vardır
  • Ergonomik açılı çok yumuşak terletmez tutma kolları
  • Maksimum güvenlik için Maclaren özel dizayn BMW logolu 5 nokta emniyet kemeri. Tek hareketle ve tek elle açılabilir emniyet kemerleri çocuğunuz tarafından asla açılamaz ve yine sadece 2 hareketle kolayca bağlanır.
  • Yere doğru kompakt olarak 5 saniyede kapanır. İster yan taraftaki taşıma sapıyla yatay olarak isterseniz de arka kısmındaki omuz askısıyla omuzun da  hem de yumuşak omuz koruyuculu yastığıyla rahatça taşıyabilirsiniz.
  • Ekstra güvenlik için kalabalık ve meyilli yerle de bileğinize geçirip olası kazalardan bebeğinizi korumanız için arabanın elinizden kaçmasını engelleyici bileklik ile donatılmıştır.
  • Seçmekte zorlanacağınız siyah lacivert ve gri renk seçenekleri  mevcuttur. Siyah ve gri rengi gri alüminyum şasi lacivert rengi lacivert şasi rengindedir.
  • İhtiyacınıza uygun orijinal BMW aksesuar seçenekleri vardır. (Taşıma çantası, anne bakım çantası, şemsiye, organiser, )

Teknik Özellikleri

Ağırlık: 5,7 kg

Kullanım aralığı: 6 ay - 4 yaş

Taşıma kapasitesi: USA:26 kg  Australia:20 kg EU/UK:15 kg (Ülkelerdeki yasalar göre değişiklik gösterir)

Yatış Pozisyonu: Çoklu pozisyon 105-145 derece arası ayarlanabilir sırt ünitesi

Süspansiyon: Ön ve arka tekerleklerde gelişmiş  süspansiyon sistemi

Fren: Tek hareketle ayakla kontrol edilen otomatik fren sistemi


Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Etiketler

Ürün kodu: 7905