Maisto Armered 2in1 Uzaktan Kumandalı Araç

(Maisto)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Maisto Armered 2in1 Uzaktan Kumandalı Araç

Paket İçeriği: 1 adet

Renk Seçeneği: Renk seçeneği bulunmamaktadır. Stoklarımızdaki renklerden bir tanesi gönderilecektir.
Maisto Tech Maisto ile muhteşem bir deneyime var mısınız?

  • Nefes kesen bir silah görünümünde olan Maisto Armered 2in1 Uzaktan Kumandalı Araç 1:24 Maisto Tec, heyecanın boyutlarına göre istenirse uzaktan kumandalı tasarım bir araca dönüşüyor. Üstelik her iki halinde de disk fırlatabiliyor!
  • Tam 40 cm uzunluğundaki Maisto disk fırlatıcı silahınızla arkadaşlarınızla muhteşem oyunlar oynayabilir, hedefinizi Maisto diskler ile tam on ikiden vurabilirsiniz. Mücadeleniz sona erdiğinde, rakiplerinizi şaşırtmak için silahınızı tetik kısmından ikiye ayırabilir ve Maisto uzaktan kumandalı araca dönüştürebilirsiniz.
  • Unutmayın, Maisto Armered 2in1 Uzaktan Kumandalı Araç ileeğlencenin boyutu sizin elinizde! 5 yaşından itibaren her yaştan macera tutkununu kendisine hayran bırakacak olan Maisto Armered 2in1 Uzaktan Kumandalı Aracın, kolay ve hızlı monte edilip parçalanabilme özelliği sayesinde oyunlarınıza dur durak vermeden, eğlencenin tadına varacaksınız.
  • Pil özellikleri: 1 x 9V & 6 x AAA (Piller Maisto Armered 2in1 Uzaktan Kumandalı Araç'ın kutusuna dahildir.)
  • 27 MHz
  • Maisto Armered 2in1 Uzaktan Kumandalı Araç'a 10 adet Maisto disk dahildir. Maisto diskler, yumuşak materyalden yapıldığından dolayı, 5 yaşından itibaren oyuncağın disklerle kullanımında herhangi bir tehlike bulunmamaktadır.
  • Maisto Armered 2in1 tek bantlıdır. Dolayısıyla aynı ürünün aynı anda uzaktan kumandalı araç olarak çoklu kullanımlarında, frekanslar çakışabilir.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 20 cm x 53 cm x 24 cm

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 7471