Maxi-Cosi Rodi Airprotect Oto Koltuğu - Modern Black (15-36 Kg)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • AirProtect ile darbelere karşı ekstra % 20 koruma
  • Yükseklik ve genişlik ayarlı sırt desteği
  • Benzersiz oturma ve yatma pozisyon ayarı
  • Mükemmel güvenlik için kemer askıları
  • 3 nokta emniyet kemeri ile arabaya kolayca bağlanır
  • Aracın açısına göre ayarlanabilen sırt desteği
  • Çocuğunuzla birlikte büyüyen koltuk
  • Grup 2-3 koltuğu

Ürün Detayları

Maxi-Cosi Grup 2/3 çocuk oto güvenlik koltuklarında heyecan verici yenilik!
3,5 yaşından 12 yaşa kadar kullanılan oto güvenlik koltuklarında tüketici testlerinde sürekli olarak en iyi kemer sistemli oto güvenlik koltuğu seçilen Maxi - Cosi Rodi XR oto koltuğunun yanına şimdi daha da mükemmel koruma sağlayan yeni bir güvenlik koltuğu geliyor: "Rodi AirProtect"


AirProtect Nedir?
Bir çocuk oto güvenlik koltuğunda gerçekten yenilikçi ve yeni bir çığır açan bir güvenlik özelliğidir.
Yandan çarpmalarda darbelere karşı en çok ihtiyaç duyulan yerde; çocukların başını korumak içintasarlanmış ve uygulanmıştır.
Son araştırmalar, yandan çarpışmaların son yirmi yılda oldukça dramatik bir şekilde arttığını ve bugün çocuklar içinen ölümcül çarpışma nedeni olduğunu göstermektedir.
Bu ölümlerin büyük bir kısmı kafa travması nedeniyle olmaktadır. Bu nedenle çocuklar otomobil içerisinde oturduklarında en hassas ve korunması gereken organları olan başlarının her iki yandan çift taraflı korunuyor olması hayati bir önem taşır.AirProtect™ nasıl çalışır?
AirProtect™ özel olarak geliştirilmiş bir şok emici köpüğün delikli hava geçirgen bir kapsülün içine  entegre edilmiş halidir.AirProtect™ çarpışma anında, bir Hava Yastığı (Airbag) gibi tampon görevini görür ve havanın hassas bir şekilde dışarı çıkmasını sağlayarak
çocuğun en hassas organı olan başını yandan çarpışmaların etkilerinden anında korur. AirProtect™ bunu, ileri-geri hareketini yani bir çarpışma anında çocuğun baş hareketlerini yavaşlatarak gerçekleştirir. Yavaşlatılmış ileri-geri hareketi ile AirProtect™ daha yavaş ve yumuşak  
bir çarpma etkisi yaratır. AirProtect™  koruyucu yastıkları günlük kullanımda çocuğun rahat etmesi için yumuşak bir his verir.  Bu çığır açan yeniliği hissetmek için lütfen AirProtect™’e siz de dokunun!AirProtect™ nasıl çalışır?
AirProtect™ özel olarak geliştirilmiş bir şok emici köpüğün delikli hava geçirgen bir kapsülün içine  entegre edilmiş halidir. AirProtect™ çarpışma anında, bir Hava Yastığı (Airbag) gibi tampon görevini görür ve havanın hassas bir şekilde dışarı çıkmasını sağlayarak
çocuğun en hassas organı olan başını yandan çarpışmaların etkilerinden anında korur. AirProtect™ bunu, ileri-geri hareketini yani bir çarpışma anında çocuğun baş hareketlerini yavaşlatarak gerçekleştirir. Yavaşlatılmış ileri-geri hareketi ile AirProtect™ daha yavaş ve yumuşak  
bir çarpma etkisi yaratır. AirProtect™  koruyucu yastıkları günlük kullanımda çocuğun rahat etmesi için yumuşak bir his verir.  Bu çığır açan yeniliği hissetmek için lütfen AirProtect™’e siz de dokunun.

              
AirProtect™ teknoloji

Ürün Özelllikleri

Menşei :
Hollanda
Paket İçeriği :
Oto Koltuğu, Kılıf
Kullanım Kilosu :
15- 36 kg arası
Kullanım Yaşı :
3,5 ile 4 -12 Yaş Arası
Garanti Süresi :
2 Yıl
Ürün Ağırlığı :
5,7 Kg
Kalite Belgesi :
ECE R44/04
Tavsiye edilen yaş aralığı:
3 yaş - 12 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 2385