Milupa Aptamil Junior Çocuk Sütü 500 ml 4`lü Paket

(Milupa)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Milupa Aptamil Junior Çocuk Sütü 500 ml 4`lü Paket

Anne karnında steril bir ortamda yaşayan bebeklerin bağırsakları mikrop barındırmaz. Ancak doğumdan sonra, özellikle anne sütü dışında bir beslenme söz konusu olduğunda zararlı organizmalar bağırsaklara ulaşabilir. Anne sütünün içeriğindeki prebiyotikler, bebeğin bağırsaklarındaki yararlı bakterilerin artmasını sağlar. Böylece zararlı bakterilerin sayısını ve etkisini de azaltmış olur.

Prebiyotikler ayrıca B ve K vitaminin üretilmesine yardımcı olurlar. Bebeğin sindirimini kolaylaştırarak daha az gaz sancısı çekmesini ve kabızlık yaşamasını sağlarlar. Prebiyotiklerin Önemli yararlarından biri de alerji riskini azaltıyor olmaları. Son yıllarda bebekler ve çocuklarda alerjik hastalıkların artış gösterdiği düşünülürse prebiyotik liflerden zengin beslenmenin bebek ve çocuk sağlığı açısından önemi daha iyi anlaşılır.

Patentli özel bir prebiyotik lif karışımına sahip olan Milupa Aptamil Çocuk Devam Sütü, çocukların bir yaşından sonra kullanabilmeleri için özel olarak geliştirilmiştir. Aptamil Çocuk Devam Sütü içeriğindeki IMMUNOFORTIS prebiyotikleri ile bebeklerin bağışıklık sistemlerini güçlendirerek onları hastalıklara karşı daha dirençli hale getirir.

Günde yarım litre Aptamil Junior Çocuk Sütü alan bir bebek; günlük demir, çinko, kalsiyum ve selenyum ihtiyacının tümünü; D vitamini ihtiyacının da %84'ünü karşılamış olur.

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 11337