Milupa Lactamil Emziren Anneler İçin Meyve Çayı-200 g

(Milupa)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Lactamil meyve çayı granül formdadır. 1 fincan (200ml) kaynatılmış suya yaklaşık 1 tatlı kaşığı (10g) Lactamil Emziren Anneler İçin Granül Meyve Çayı’nı ekleyip karıştırarak içime hazır hale getirebilirsiniz. Hazırlandıktan sonra isteğe göre sıcak ya da soğuk olarak içilebilir.
  • Lactamil sütlü içecek protein, vitamin ve mineral açısından zengin bir içeriğe sahiptir. Günlük ek protein ihtiyacını desteklemek için Lactamil sütlü içecek günlük sıvı ve mineral ihtiyacını desteklemek için ise Lactamil meyve çayı uygundur. Bu nedenle sadece Lactamil meyve çayı vücut depolarını desteklemek için tek başına yeterli olmayacaktır. Emzirme dönemindeki günlük ekstra protein ve enerji ihtiyacının çoğunu (ek protein ihtiyacının %30’u, ek enerji ihtiyacının %40’ını), vitamin ve mineral ihtiyacının ise tam (%100) olarak karşılamak için her gün 1 bardak Lactamil sütlü içecek ve buna ek olarak 2 fincan Lactamil meyve çayı tavsiye edilir.
  • Lactamil meyve çayı, sütlü içecekte olduğu gibi emziren annenin eksilen vücut depolarını tamamlayan yani anne sağlığını dolayısı ile anne sütü kalitesini destekleyen bir üründür. Ana faydası anne sütü miktarını arttırmak değildir. Lactamil meyve çayı bir Still Tee değildir. Sıvı bir ürün olduğu için günlük tüketimi ile emziren annenin günlük sıvı ihtiyacına destek olacaktır. Günlük sıvı tüketiminin artması ise anne sütünün miktarını artırmaktadır.

Ürün Detayları

Yeni Lactamil Emziren Anneler için Meyve Çayı, emzirme döneminde vücut depolarınızı güçlendirir, sağlıklı bir emzirme dönemini destekler. 

Her gün 1 bardak Lactamil sütlü içecek'e ek olarak içeceğiniz 2 fincan Lactamil meyve çayı ile vücut depolarınızı güçlendirebilirsiniz. 

Ürün Özelllikleri

Gramaj :
200
Tavsiye edilen yaş aralığı:
Doğumdan itibaren

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 11292