Mima Xari Portbebeli Bebek Arabası Black

(Mima)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Akışkan form: mima bebek arabaları, hiçbir ana parçası –oturma ünitesi, ana gövde ya da tente- sabit olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Her biri, ebeveynlerin, değişen durum ve deneyimlerine uyacak şekilde kendi özel tecrübeleri yaratabilsinler diye tasarlanmıştır:
  • Eşsiz ana gövde mekanizması sayesinde oturma ünitesinin iki farklı yükseklik pozisyonu vardır - konfor (daha alçak ve klasik puset pozisyonu) ve izleme (yükseltilmiş pozisyon) şeklindedir.
  • Oturma ünitesi, ileri ya da sürücüye dönük olarak ayarlanabildiği gibi üç farklı arkaya yaslanma pozisyonu sağlamaktadır. Tentenin öne ve arkaya doğru çekilebilen üç kıvrım ayarı vardır ve kıvrımlar birbiri üstüne gelerek, az, orta ya da tamamen gölge sunabilmektedir.
  • Zarif Hatlar: mima pusetler üst düzey otomobil tasarımlarına özgü pürüzsüz hatlara sahiptir. EVA sayesinde pusetler, geleneksel pusetlerin pürüzlü doku sağlayan kumaşlarından farklı olarak, ekstra belirgin zarif bir siluete sahiptirler. Detaya verilen ekstra önem, yağmurlukların pusete tam uyumundan, pratik mıknatıslı kapakları olan portbebeye kadar tüm tasarımlarda dikkat çekmektedir.
  • Hafif, kompakt ana gövde: Çağdaş şehir hayatı akılda tutularak tasarlanan mima xari ve mima kobi pusetlerin, çok hafif alüminyum gövdeleri vardır. (Sırasıyla 9.2 kg ve 11kg) yan yana konan ikili arabaların aksine, üst üste ayarlanmış modeli kalabalık alanlarda ve dar girişlerde kolaylık sağlamaktadır.
  • Ön tekerlerler iki farklı konumda, sabit ya da 360º olarak, ayarlanabilmektedir. Arka tekerlekler, tek bir ayak dokunuşuyla aktive edilecek kolay bir fren sitemine sahiptir. Dahası, tekerlerler zor zeminlerin etkisini azaltacak bir süspansiyon sistemi ile donatılmıştır.
  • Hızlı ve basit katlanan sistem: Kompakt xari en az yer kaplamak için çabucak katlanabilmektedir. kobi ve xari dikey pozisyonda ve ileri dönük olduğu sürece oturma ünitesi takılıyken de katlanabilmektedir.
  • Bebek için alan: Daha önce bahsedilen üst üste konulan oturma ünite ayarlaması ile, kobi büyüyen bir aile için idealdır. Koza koltuk sistemi sayesinde katlar arasında hem çocuk hem de bebek için alan bulunmaktadır. Dahası kobi, Madrid toplu taşımacılığı tarafından onaylanan ikiz bir pusettir.
  • Koleksiyonlar
  • Yenilikçiliğin, işlevselliğin ve stilin mükemmel dengesi olan kobi ve xari ye, daha sonra on beşten fazla ülkeden özel cosmo edition katılmıştır. Sonrasında çok aranan, ve kobi ve xari nin siyah gövde ve gümüş kasalı sınırlı bir paket olan- cosmo ya, deri görünümlü kumaşları ile oldukça zarif olan ve vintage bir görünüm sunan, şık ve stilize flair edition eklenecektir.

Ürün Detayları

Mima Xari Portbebeli Bebek Arabası

Ürünün iç rengi değiştirilebilmektedir. 

Mima Puset devrim niteliğindeki yedi özelliği sayesinde diğer puset tasırımları arasından sıyrılıyor.

Şık kıvrımlı kozanın fermuarı 15 saniye içinde portbebeye dönüşmesi.
Akıllı Büyüme;

Bir üründe 5 farklı konsept,tek başına potbebe,koltuk,iki koltuk,iki potbebe yada bir kotuk bir potbebe kullanım sağlar.
Ergonomik Malzeme;

Eva köpüğü (şekil verilebilir,hafif ve dayanıklı.)`den yapılmıştır.

EVA çocuğunuz için dayanıklı ve korunaklı kabuk görevi görür.

Tıpkı bir araba kasası gibi-geleneksel maddelerden daha fazla destek sağlar.
Benzersiz cilası sayesinde ultra hijyen sağlar.
Akışkan Form;

Gövde mekanizması sayesinde koltuk iki kademeli (aşağı ve yukarı) konfor ve izleme pozisyonu vardır ve üç kademeli yatış pozisyonuna sahiptir.
Hafif ve Kompakt;

Çağdaş şehir hayatı düşünülerek tasarlanmıştır,ön tekerlekler 360º ve sabit kullanılabilir.

Arka tekerlekler zor ve engebeli zeminlerin etkisini azaltabilecek süspansüyon sistemi ile donatılmıştır.

Doğumdan itibaren 17 kg kadar taşıma kapasitesi vardır.
Yenilikçi ve patentli koza koltuk: Bu şık, kıvrımlı kozanın fermuarı açılınca koltuğun içindeki portbebe çıkmaktadır. Bunu, hiç çaba sarf etmeden 15 saniyede yapabilirsiniz. Böylece pusetin taşınabilir özelliğine hemen kavuşabilirsiniz.

Akıllı büyüme: mima pusetler, ve özellikle mima kobi, ailenizle birlikte büyümek, ve bu büyümenin getirdiklerine adapte olmak üzere tasarlanmıştır. Her çocuk arabası koza koltuktan tek bir fermuarla ayrılan bir portbebe ile gelmektedir. Tek bir üründe 5 farklı konsept sunankobi, tek başına portbebe, tek başına koltuk, iki portbebe, iki koltuk ya da bir portbebe ve bir koltuk olarak kullanılabilen yenilikçi tasarımı sayesinde, bir bebek, bir çocuk, hem bebek hem çocuk, iki bebek ya da iki çocuk için kullanılabilir. xari ise tek çocuklu aileler için mükemmel bir üründür.

Devrimsel ve ergonomik-destekli malzemeler: mima puset koltukları, günümüz sporları ve araç tasarımlarından ilham alan ve ilk olarak, tekerlekli bebek ürünlerde kullanılan EVA köpüğünden (şekil verilebilir, hafifi ve dayanıklı) mazlezmeden yapılmaktadır. Koltuklar bebek ya da çocuk için en iyi ergonomik desteği sağlar ve bebeğinizi doğru şekilde oturtmanız için, yumuşak destekli 5-noktalı emniyet kemeri ile birlikte, kol desteği de içermektedir

Dahası EVA çocuğunuz için dayanıklı ve korunaklı bir kabuk görevi görür- tıpkı bir arabanın kasası gibi- ve geleneksel maddelerden çok daha fazla destek sağlar. Benzersiz cilası ultra-çağdaş bir his sunar ve yarattığı bariyer sayesinde gündelik kullanım için ideal olacak şekilde ultra hijyen sağlar.


Ürün Özelllikleri

Ağırlık :
9,2 kg`dır.
Markanın Ait Olduğu Ülke :
İspanya
Hitap Ettiği Yaş Aralığı :
Doğumdan itibaren
Tavsiye edilen yaş aralığı:
Doğumdan itibaren

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 12204