Minui Handysitt Sandalye - Naturel

(Minui)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Öne Çıkanlar

  • Hem çocuklar hem yetişkinler için davetkar ve rahat bir sandalyedir.
  • HandySitt sandalye herhangi bir yemek masası sandalyesinden daha fazla yer kaplamaz.
  • Bu yüzden yemek masasında her zamankinden daha fazla insan toplandığında ekstra bir sandalye olarak da kullanılabilir.
  • Sandalye aynı zamanda güvenli bir tabure ya da mutfak ve odalarda yukarı raflardan bir şey almak gerektiğinde küçük bir merdiven olarak kullanılabilir.
  • Saldalye fonksiyonel İskandinav stiliyle- Avrupa'da el yapımı kalitesinde üretilmiştir.
  • %100 FCS onaylı huş ağacından yapılmıştır.
  • 5 yaş üzeri olarak kullanıma uygundur.

Ürün Detayları

Kalite ve Tasarım
 
Minui ürünleri mükemmel işlevsellikleri, sade dizaynları, yüksek kaliteleri ve güvenli kullanımlarıyla tanınırlar. Minui ürünlerine atfedilen bu değerler, kalite-odaklı düşünen uzmanlarla birlikte ilgili bir şekilde çalışmanın sonucu. Birlikte, açık hedefimiz gündelik yaşamı sizin ve çocuğunuz için daha kolay kılmak.
 
Güvenli Kullanım
 
Minui ürünleri her zaman gerekli standartlara göre test edilir ve onaylanır. Ayrıca, uluslararası geçerliliği olan sertifika enstitüsü TÜV, çocuğunuz için en yüksek düzeyde güvenlik sağlamak adına, ürünlerimizi, üretim merkezlerimizi ve iç süreçlerimizi sürekli olarak teftiş etmektedir.

Bütün minui ürünleri üç yıl garantilidir.

Çevre

Çevre ve ahlaki sorumluluk şimdi olduğu kadar gelecek için de önemlidir. Bu yüzden minui ürünleri çevreye ve insanlara duyarlı bir şekilde üretilir. Minui FSC® sertifikalıdır. FSC – Orman Koruma Sertifikası- kar amacı gütmeyen ve ürünlerin ağaç kesimine karşı sorumlu olup olmadıklarını garantileyen uluslararası bir sertifika sistemidir.

FSC damgası rahat bir vicdanla alabileceğiniz ağaç ve kağıt ürünlerinin garantisidir. Bir FSC ormanında, kesebileceğiniz ağaç sayısı ormanın tekrar üretebileceği ağaç sayısı ile sınırlıdır. FSC ayrıca hayvanların ve bitki örtüsünün korunduğunu ve kesim işleminde çalışanlara gerekli eğitimin, emniyet malzemelerinin ve doğru maaşlarının verildiğini garanti eder.

FSC, WWF, Greenpeace, Nepenthes gibi çevreci organizasyonların desteklediği tek küresel sertifika sistemidir.

Tüm dünyadaki tüketiciler için, FSC damgası aramak, dünya üzerinde yaşayan insanlar ve ormanlar  için yapılacak en kolay şeylerden biridir.

Ayrıca Der Grüne Punkt organizasyonu ile minui ürünlerinin gerekli her türlü paketlenmesinin çevreye duyarlı olması için sürekli çalışıyoruz.

Bütün minui ürünleri üç yıl garantilidir.

Ustalık

Minui'nin garantilemek istediği üretim kalitesini yakalamak için, üretimimiz birçok detaylı el işi içeriyor. Bu demek oluyor ki ürünlerimiz, sizlere hizmet vermeden için satışa çıkmadan önce birçok fiziksel ve görsel teftişten geçiyor.Minui ürünleri mükemmel işlevsellikleri, sade dizaynları, yüksek kaliteleri ve güvenli kullanımlarıyla tanınırlar. HandySitt sistemi çocuklu ailelerin hayatını hem içeride hem dışarıda kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ürün Özelllikleri

Ürün Ağırlığı :
3.5 Kg
Kullanım Yaşı :
5 Yaş ve üzeri
Tavsiye edilen yaş aralığı:
5 yaşından itibaren

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 3674