Mycey Mama Kaşığı

(Mycey)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Mama kaşığı ile bebeğiniz taze sebze ve meyvenin tadına varıyor,çiğnemeyi öğreniyor,kendi damak tadını kazanıyor,kendi kendine yemeği öğreniyor.

Ürün Detayları

Mycey Mama Kaşığı

Stoklarımızda bulunan renklerden bir tanesi gönderilecektir.

Bebeklerimizin katı gıdalara geçiş dönemi olan 6.aydan itibaren onları tüm yiyecekleri püre haline getirerek besliyoruz. Oysa hızlı gelişimleri için kendi kendilerini beslemelerine izin vermeliyiz. Özel tasarımı sayesinde bebeğinizin eline tam oturan MYCey mama kaşığı ile beslenme artık çok kolay.


MYCey mama kaşığını bebeğiniz onunki gibi küçük eller için tasarlanmış geniş tutacak sayesinde rahatça kavrıyor. Kaşığı istediği yönde tutarak mamasına veya yoğurduna banıyor. İki tara?a da bulunan kanallar sayesinde mamayı kolaylıkla emiyor. Kendi kendine bir şey başarmak bebekler için her zaman çok önemli. MYCey mama kaşığı ile bebeğiniz erken dönemden başlayarak kendi kendine beslenme yönünde ilk adımı atıyor, güven duygusu geliştiriyor. Böylece siz de bebeğinizin gelişimine destek oluyorsunuz ve bebeğinizin keyifle yemesini izliyorsunuz.

MYCey mama kaşığı ellerini kullanma konusunda bebeğinizin kendisini geliştirmesine yardımcı olur. Sizin elinizdeki kaşığı yapacağı yerde kendisi için özel tasarlanmış MYCey mama kaşığı ile kendi kendini beslemeyi öğrenir. MYCey mama kaşığı ile bebeğinize sunabileceğiniz yiyecekler sınırsızdır. Vermek istediğiniz yiyecek püre kıvamında olduğu sürece dileğiniz yemeği mama kaşığı ile sunabilirsiniz.

Çocuk doktorunuza bebeğinizin yaşına uygun gıdalar konusunda mutlaka danışın. Bebeğinizin yaşı ilerledikçe siz de becerilerinin geliştiğini göreceksiniz.

Bebeğinizi MYCey mama kaşığı ile önce siz besleyin. Daha sonra da ona izin verin ki kendi kendine yemeyi öğrenebilsin. Her iki taraftaki kanallar sayesinde bebeğiniz kaşığı mamaya bandığı zaman püre yiyecek kaşığa tutunur. Bebeğiniz kaşığı rahatça ağzına götürdüğünde onun bir seferde yiyeceği miktar kadar almış olur.

Diş çıkarma evresinde bebekler mama kaşıklarını daha da çok seviyorlar yemek saatleri dışında dişlerini kaşımak için kullanıyorlar.

Sıcak sabunlu su ile elinizde veya bulaşık makinenizin çatal-kaşık gözünde de yıkayabilirsiniz. Yıkandıktan sonra MYCey mama kaşığı bir sonraki kullanım için hazırdır. Kaynatmayınız veya sterilazatöre koymayınız.


Sık sorulan sorular

Bebekler kaç yaşından itibaren MYCey mama kaşığını kullanabilir ve bebeğimize ne verebilirim?

Bebeğinizin gelişimi ve doktorunuzun bebeğinize önerdiği beslenme programı doğrultusunda oturan bebeklerde 5 - 6 aylıktan itibaren MYCey mama kaşığını kullanabilirsiniz. Bebeğinizin yaşına uygun beslenme programında yer alan ve püre kıvamında verebileceğiniz her şeyi MYCey mama kaşığı ile verebilirsiniz.

Bebeğim ben beslerken her şeyi yiyebiliyor. Neden MYCey mama kaşığına ihtiyacı olsun?

Bebeklerin anneleri veya başka bir yakınları tarafından beslenirken kaşığı yakalamak için nasıl atladığını veya fırsatını bulursa elini nasıl mama kabına daldırdığını düşünün. O da bir şeyler yapmak istiyor. Henüz sadece bildiğiniz kaşıkları çekiştirebilen bebeğinize onun için özel tasarlanmış MYCey mama kaşığımızı kullanarak kendi kendisini beslemesini öğretebilirsiniz. Bebeğinizin yaşı ilerlediğinde hem kendine güveninin tam hem de kaşık kullanma yeteneğinin gelişmiş olduğunu göreceksiniz.

Ürün Özelllikleri

Yaş aralığı :
6 ay ve üzeri

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 3431