Mycey MYFeeder Güvenli Meyve Sebze Emziği Yeşil

(Mycey)

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Ürün Detayları

Mycey MYFeeder Güvenli Meyve Sebze Emziği

Hitap ettiği Yaş Aralığı : 6 - 18 ay


Bebekler taze, sağlıklı ve birbirinden lezzetli meyve ve sebzelerle ilk tanışıklıklarını Güvenli Sebze Meyve Emziği ile yaşıyorlar.

Anneler ve dünyalar tatlısı bebekleri için `MYFeeder güvenli meyve sebze emziği; diğer MYCey ürünleri gibi annesinin bebeği Ceyla yı büyütürken yaşadığı sorunlardan ortaya çıkan bir ürün olduğu için hayatınızın bu en özel döneminde sizin ve bebeğinizin ihtiyaç duyduğunuz desteği sorunsuz bir şekilde sağlar.

Kullanım Amacı ve Faydası :

MYFeeder ile bebekler taze meyve ve sebzelerin tadına varıyor.Boğulma riski taşımadan kendilerini besleyebiliyorlar.Taze meyve ve sebzeyi herkes sever. Eklenmiş tuz, baharat, şeker veya herhangi bir koruyucu madde olmadan bebeğinizin doğal lezzetleri keşfetmesini, hem de bunu kendi başına yapmasını istiyorsanız tek ihtiyacınız olan MYFeeder.Özel tasarımı sayesinde bebeğin eline tam oturan, menteşe, kopça, sert köşe gibi bebek için tehlikeli olabilecek parçalar içermeyen MYFeeder ile beslenme artık çok kolay çok doğal.Katı gıdalar ile artık bebeğinizin boğulma riski yok. MYFeeder ile bebeğinizi istediğiniz taze gıda ile besleyebilirsiniz.File sistemimiz ile her şey çok kolay. Fileyi halkaya geçirin. İstediğiniz sebze, meyve veya yiyeceği seçin. Seçtiğiniz yiyeceği filenin içine atın. Sıkıca vidalayın. İşte bu kadar basit.File içine dilerseniz buz veya donmuş meyve koyun, mükemmel bir diş kaşıyıcınız olsun.Bebeğinizin kesici dişleri çıktığında MYFeederı daha da fazla kullanacaksınız. Yiyecekler önce çiğnenmeli, sonra yutulmadır.Ama sadece ön dişleri çıkmış bebekler sadece ısırır ve kopardığı parçayı yutar.MYFeeder bebeklere bir parça koparıp yutmaya çalışmak yerine çiğnemeyi öğretir, boğulma riskini azaltır.< Bebeğiniz hem gıdaların doğal tadını ve vitaminlerini alacak hem de kendi kendine yemeyi öğrenme yolunda bir adım atmış olacaktır.MYFeeder ile bebeğinize sunabileceğiniz yiyecekler sınırsızdır.Dilediğiniz zaman temiz ve güvenli file kullanabilmeniz için her zaman yedek file bulundurunuz.

Temizlenme Özellikleri :

Her kullanımdan sonra bir küçük fırça (mesela diş fırçası) yardımı ile sabunlu su ile yıkayıp durulayınız.Bulaşık makinesinin çatal kaşık gözünde de yıkayabilirsiniz.

Bebeğe Sağladığı Fayda :

Taze meyve ve sebzenin tadına varıyorKendi kendine yemeyi öğreniyorKendi damak tadını kazanıyorÇiğnemeyi öğreniyorBebeğinizin boğulmasıyla ilgili endişelerinizden kurtuluyorsunuzKaşık ile besleme sıkıntınız bitiyorFileye soğuk veya donmuş meyve yerleştirerek mükemmel bir diş kaşıyıcıya sahip oluyorsunuzVe bebeğinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde keyifle besleyebiliyorsunuz.

Paket İçeriği : 1 adet MYFeeder güvenli meyve sebze emziği

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 3437