Okiedog Skagen Saha Cupid Bebek Bakım Çantası Limon Küfü

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürün Detayları

Okiedog Skagen Saha Cupid Bebek Bakım Çantası

Kalın ve renkli çizgilerle dolu yeni koleksiyonumuz Skagen, hayatınıza neşe ve gün ışığı katacak. Skagen koleksiyonu bir piknik/oyun örtüsü ile bir bakım çantasını biraraya getiren yeni ve bambaşka bir tasarım olan Chillax'ı da içeriyor.


CUPID MESSENGER modelimiz ile okiedog köklerine dönüyor: Pratik bir kapakla kullanımınıza sunulan sizin ve bebeğiniz için gereken herşeyi alabilecek bir hacim, ayarlanabilir omuz askısı ve cüzdan, cep telefonu ve okiedog tasarımı anahtarlıktan oluşan özel anne bölmesi.


CUPID MESSENGER modelimiz bebek arabalarına bir okiedog tasarımı olan esnek aksesuar sistemi clipix’in kancaları ile asılmaktadır. Bu sistem tüm çanta modellerimizde standart olarak bulunmakta ve çantayı arabaya bağlamakla birlikte bardak tutucu, biberon tutucu, dikkat ışığı gibi birçok opsiyonel aksesuarı da arabanıza rahatlıkla takmanıza imkan tanımaktadır. clipix’in ne kadar muhteşem olduğunu çantanızı tek elinizle rahatlıkla arabanıza astığınızda daha da iyi farkedeceksiniz.


Hiçbir modelimiz PVC-, Phthalate-, AZO- ve BPA içermez


okiedog bebek bakım çantalarını özel yapan detaylar


• Annelerin vücut sağlığı ön planda tutularak en özel malzemelerle tasarlanan çok hafif çantalar


• Çantayı, içeri giren herşeyin kaybolduğu kara bir delik olmaktan kurtaran aydınlık, açık renkli iç tasarım


• Çanta ile birlikte gelen clipix bebek arabası aksesuar sistemi ile çantanın ve biberon tutucunun tüm bebek arabası modellerine kolayca takılabilmesi


• Tüm modellerde geniş aksesuar yelpazesi, clipix sistemi ile uyumlu termoslu biberon çantası, antibakteriyel alt değiştirme minderi ve ıslak-kirli çamaşır torbası


• Çantanın içinde emzikleri, küçük oyuncakları takabileceğiniz iki çıtçıtlı halkayla artık çantanın içinde hiçbirşey kaybolmayacak.


• okiedog tasarımı anne bölmesi, cep telefonu, cüzdan ve daha fazlası için özel ceplerle


• Kolayca temizlenebilen yüzeyler


Bakım Talimatları:


Sadece 30oC elde yıkama, kuru temizleme yapmayınız, ütüleme yapmayınız, tambur kurutma yapmayınız, ağartıcı kullanmayınız, sıkmayınız, gölgede kurutunuz.

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 6347