Orchard Toys Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Kutu Oyunu

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Para kavramını ve para kullanmayı öğretir.
  • 1 dayanıklı, kaliteli oyun tahtası, 48 fiyat etiketi üzerinde ürün kartı, 4 alışveriş çantası kartı, 4 karakter, 4 karakter standı, oyun parası, 1 zar, türkçe kullanım kılavuzu.
  • Konsantrasyonu arttırır, gözlem yeteneğini geliştirir.
  • Kişisel ve sosyal gelişime yardımcı olur.
  • Okul öncesi eğitime destek olur.

Ürün Detayları

Çocuğunuzun para kavramını ve para kullanmayı öğrenmesi için çok eğlenceli bir oyun. 


Oyun tahtasının etrafında dükkandan dükkana dolaşın ve oyun paranızla alışveriş yapın. Oyunun başında her oyuncuya belirli bütçede para verilerek başlanır. Oyuncular zar atarak dükkandan dükkana ilerler. Elindeki parasıyla, bütçesini aşmadan 6 ürün almayı ilk beceren oyuncu kazanır.

Basitleştirilmiş kurallarla daha küçük yaş grubu ile de oynanabilir.

İngiltere'de üretilmiştir. Türkçe kullanım kılavuzu içindedir. 

Ürün Özelllikleri

Oyuncu sayısı :
2-4
Orijinal ismi :
crazy chefs
İçerik :
1 oyun tahtası, 48 ürün kartı, 4 alışveriş çantası kartı, 4 karakter, 4 karakter standı, oyun parası, 1 zar, türkçe kullanım kılavuzu.
Tavsiye edilen yaş aralığı:
5 yaş - 9 yaş arası

Ürün Yorumları

eğlenceli ve beraber,

Oğlumla beraber ikimiz de keyif alarak oynuyoruz, İlk oynadığımız günlerde 10 ve katları şeklinde giden para ölçüleri biraz zorlamıştı,ama şimdi alıştı. Malzeme çok kaliteli,kızım büyüdüğünde hep beraber oynamaya devam edebileceğiz.

vaovv :),

cok iyi dusunulmus, hem eglendiren hem dusunduren, cocugun dikkatini dagitmadan basindan sonuna oynamasini saglayan bir oyun. kesinlikle her evde olmali. yalniz, para olculerinin 10, 20, .. seklinde gitmesinden dolayi, para hesabinda 5-6 yas oncesi zorlanir baslarda. once siz destek olursunuz, sonra alisir.

alışverişe gidelim,

Para kavramının oturması, bir ürün satın alırken doğru fiyatı belirleme, bütçeye göre alışveriş yapma, iki basamaklı sayıları tanıma, toplama çıkarma becerilerini desteklemesi bakımından çok faydalı bir oyun. Bunun yanısıra hem malzemesi çok kaliteli hem de eğlenceli :) Oyunu açtığımızdan beri her akşam mutlaka bir iki kere oynuyoruz. Tavsiye ederim :)

Ürün kodu: 982