PALMER'S Yara Seti

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • PALMER'S Scar Serum;Kakao yağı,vitamin E, köpek balığı yağı &silikon içerikleriyle vücuttaki yara izlerini ve çizgilerini gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olurken nemlendiren ve sürdüğünüz bölgeyi yumuşatan eşsiz bir üründür.Içeriğindeki vitamin E çok güçlü antioksidana sahip olduğundan yaraların daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur.
  • Palmer’s Cocoa Butter Formula Döner Çubuk, Yüz ve vücuttaki iz ve lekelerin rötuşlanıp nemlendirilmesi için idealdir.Ayrıca kuru, çatlamış dudakları nemlendirmek ve yatıştırmak için de kullanılabilir.
  • Palmer’s Kakao Yağı formüllü kuşburnu özlü cilt bakım yağı; tüm yüz ve vücutta kullanılabilen çok amaçlı bir cilt kusursuzlaştırma ürünüdür. Bu koruyucu ve ftalat içermeyen,yaraların ve çatlakların, kuru , pürüzlü ,tahriş olmuş cildin iyileşmesine,olgun cildin,kırışıklık ve çizgilerin görünümünün düzelmesine, cilt lekelerinin renginin açılmasına yardım eden bu formül eşi benzeri olmayan içerikler ile harmanlanarak hazırlanmıştır. Cilt bu yağsız ve leke bırakmayan eşsiz ürün ile anında yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

Ürün Özelllikleri

Ürün adedi :
3
Tavsiye edilen yaş aralığı:
Doğumdan itibaren

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 15472