PediaSure(VitaSure) Complete Çikolata Aromalı 1-10 Yaş Çocuklar İçin İçecek 400 gr

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Öne Çıkanlar

  • Çocukların sevdiği bir tadı vardır, içimi eğlencelidir
  • Çocuğunuzun sağlıkılı büyüme ve gelişmesi için ihtiyacı olan protein, vitamin ve mineraller içerir
  • Tam beslenme desteği olarak tek başına veya ek besin olarak kullanılabilir.
  • Çocukların sağlıklı büyümesine destek olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır, büyüme geriliği olan veya yemek seçen çocuklarda, hastalıktan iyileşme sürecinde ve/veya laktoz intoleransı olan çocuklar için uygundur.Gluten içermez
  • Not:PediaSure ismi VitaSure olarak değişmiştir.

Ürün Detayları

PediaSure(Vitasure) Complete Çikolata Aromalı 1-10 Yaş Çocuklar İçin İçecek 400 gr

Kullanım Yaşı: 1-10 yaş arası çocuklar


Kullanıldığı Durumlar: Çocuğunuzun işhatsız olması, öğün atlaması, yeterince sebze-meyve yememesi, faydasız kaloriler alması durumlarında yeterli ve dengeli beslenme sağlar

Çocukların sevdiği bir tadı vardır, içimi eğlencelidir

Çocuğunuzun sağlıkılı büyüme ve gelişmesi için ihtiyacı olan protein, vitamin ve mineraller içerir

Tam beslenme desteği olarak tek başına veya ek besin olarak kullanılabilir.

PediaSure Complete, diğer Pediasure’ların sağladığı bütün faydaların yanında probiyotik ve probiyotik gelişimine yardımcı olan prebiyotik, fruktooligosakkarit (FOS)’da içermesi sayesinde daha sağlıklı bir gastrointestinal sistem florası oluşturarak besinlerin daha iyi emilmesine ve daha güçlü bir bağışıklık sistemi oluşmasına yardımcı olmaktadır. PediaSure Complete 1 kcal /ml enerjiye sahip, su ile karıştırılarak hazırlandığında 1 – 10 yaş arası çocuklara tam ve dengeli beslenme sağlayan enteral beslenme ürünüdür.

Çocukların sağlıklı büyümesine destek olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır, büyüme geriliği olan veya yemek seçen çocuklarda, hastalıktan iyileşme sürecinde ve/veya laktoz intoleransı olan çocuklar için uygundur.Gluten içermezKULLANIM ŞEKLİ; 225 ml`lik bir beslenme karışımı hazırlamak için bardağa 190 ml soğuk su koyunuz ve kutunun içindeki ölçekle 5 ölçek veya 47,3 gr Pediasure(Vitasure)`yi yavaş yavaş ve karıştırarak ekleyiniz.Önerildiği şekilde hazırlandığında Pediasure(Vitasure) 1 ml`de 1 kcal sağlar 400 gr bir kutu toz ile yaklaşık 9 adet 225 ml`lik içecek hazırlanır.225 ml`lik bir bardak Pediasure 225Kcal sağlar. Açılmamış kutular oda sıcaklığında saklanmalıdır.Açılmış kutular kapalı olarak serin ve kuru bir yerde saklanmalı ve 3 hafta içinde kullanılmalıdır.


Sulandırılmış Pediasure uygun olarak kullanılmalı yada üzeri kapalı olarak buzdolabında saklanmalı ve 24 saat içinde kullanılmalıdır.24 saat içinde tüketilmeyen ürün atılmalıdır.


ÖNEMLİ NOT: Pediasure büyüme desteği için ve hastalıktan iyileşme sürecinde tek başına veya ek besin kaynağı olarak kullanılabilir. Tıbbi gözetim altında kullanılmalıdır.Parenteral kullanım için değildir.Gluten içermez .Eser miktarda Laktoz içerir. Pediasure bileşenlerinden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığı olduğu bilinen galaktozemili ve/veya inek sütü proteinlerine alerjisi olanlarda kullanılmamalıdır.Doktor tarafından belirtilmedikçe 1 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmaz. Çocuğunuzun spesifik besin gereksinimleri ile ilgili olarak doktora ve/veya diyetisyene danışınız.Not:PediaSure ismi VitaSure olarak değişmiştir.

Ürün Özelllikleri

Markanın Ülkesi :
ABD
Üretim Yeri :
İspanya
Tavsiye edilen yaş aralığı:
12 ay - 10 yaş arası

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 3504