Peg Perego Book Plus Araba -Black

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Ürünün Diğer Seçenekleri

Öne Çıkanlar

  • Tek tuşla bütün işlerinizi yapabiliyorsunuz bu üründe, dilerseniz sırt fonksiyonunu, dilerseniz katlanmasını, tekerleklerin kilitlerini, ön teker dönüş açısını, ayak dayanağını, oturak yönünü ve daha bir çok özelliğini kolay bulunabilir güvenli ve estetik butonlarla rahatça yapabiliyorsunuz. Eğer bir Book alacaksanız şimdiden hazırlıklı olun. Siz ve eşiniz biraz tembelliğe alışabilirsiniz. Aynı şeyleri hayatınızda ki bütün ürünlerden bekleyebilirsiniz.
  • Özel tekstil dokuması sayesinde bebeğiniz ultra viyole ışınlarından korunurken siz yolculuğunuzun tadını çıkartacaksınız. Book'un bütün tekstil ürünleri İtalya Taina'da Como Gölü mevkiinde tarihi ve soylu bir tekstil dokuma firması tarafından Peg-perego için özel olarak tasarlanmış ve dokunmuştur.

Ürün Detayları

Peg Perego Book Plus Araba Şasi

Travel sistem uyumluluğu

Peg Perego Book Plus serisi dilenirse travel system bebek arabası olarakta kullanılabiliyor.

İster Peg peregonun kendisine ait Prima Viaggio ana kucalarını isterseniz uyumluluk aparatlarını firmamızdan temin ederek istediğiniz bütün Maxi Cosi marka ana kucaklarını ürününüze monte edebiliyorsunuz.

  • Yenilikçi tasarımı ve şık dizaynı ile Book Peg-perego ailesinin göz bebeği olduğunu ispatlıyor.
  • 12 inch tekerleri ve mükemmel süspansiyon sistemi ile en küçük çapta en rahat dönüşü sağlıyor.
  • Çoklu ayarlanabilen sırt fonksiyonları ve kullanım açıları bebeğe ultra konfor kazandırıyor.
  • Kolay katlanabilir özelliğinin yanı sıra hiç eğilmeden katlayabiliyor ve ayakta durmasını sağlayabiliyorsunuz.
  • Tek hareketle dilerseniz travel sistem bir arabaya çevirebilir ve bebeğinizi ana kucağı ile arabanızın içine yerleştirebilirsiniz.
  • Artık konfor ve şıklık arayan, benim bebeğim özel diyen bütün ebeveynler Book Plus'ı kesinlikle değerlendirmeye alıyor.

Çok Pratik

Tek tuşla bütün işlerinizi yapabiliyorsunuz bu üründe, dilerseniz sırt fonksiyonunu, dilerseniz katlanmasını, tekerleklerin kilitlerini, ön teker dönüş açısını, ayak dayanağını, oturak yönünü ve daha bir çok özelliğini kolay bulunabilir güvenli ve estetik butonlarla rahatça yapabiliyorsunuz. Eğer bir Book alacaksanız şimdiden hazırlıklı olun. Siz ve eşiniz biraz tembelliğe alışabilirsiniz. Aynı şeyleri hayatınızda ki bütün ürünlerden bekleyebilirsiniz.


Özel tekstil dokuması sayesinde bebeğiniz ultra viyole ışınlarından korunurken siz yolculuğunuzun tadını çıkartacaksınız. Book'un bütün tekstil ürünleri İtalya Taina'da Como Gölü mevkiinde tarihi ve soylu bir tekstil dokuma firması tarafından Peg-perego için özel olarak tasarlanmış ve dokunmuştur.


Ölçüler:

Açık Halde Araba: 93cm x 59cm x 106cm

Kapalı Halde Araba: 46cm x 83 cm

Ağırlık: 10.3 Kg


Ürün Özelllikleri

Kapalı Halde Araba :
46cm x 83 cm
Açık Halde Araba :
93cm x 59cm x 106cm
Ağırlık :
10.3 Kg

Ürün Yorumları

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış. İlk yorumlayan sen ol.

Ürün kodu: 8031