Damla
Ana girişimci

 • Mutfak Sırları
  300 Üye, 23 İleti
  Bir tutam şeker, iki tutam tuz. Bazen küçük numaralar harikalar yaratır, gerek lezzet, gerek kolaylık açısından. Güzellikler paylaştıkça çoğalır :)
 • Nurturia 2 Yaşına Girdi! Kutlu Olsun
  35 Üye, 8 İleti
  Bugün Nurturia 2 yaşını devirdi. Yazmak istediğim çok şey var elbet. Bu iki sene de Nurturia bana can dost oldu.. Can arkadaşlar buldu.. Sorularıma cevap, sorunlarıma çözüm buldu.. Nurturiayı çok seviyorum ben! Sendromsuz bir 2 yaş diliyorum sana Nurturia Ailesi..

  Öyle ya koca bir sülale olduk burada.. Ne mutlu bize!

  Doğum günün kutlu olsun Nurturia! Seni oluşturan o güzel 2 yüreğe ve sebep olan o minik koca yüreğe de selam olsun! Selam olsun!

  Sevgiler

  Yesilanne
 • Nurturia Hakkında
  52 Üye, 6 İleti
  Nurturia hakkındaki hislerimizi, genel trendleri, matrak grupları paylaşabileceğimiz bir alan olsun istedim. İş büyüdükçe takip etmek zorlaşıyor. 


 • Nurturia İstanbul Buluşması
  81 Üye, 10 İleti
  Eylül ayında İstanbul'daki nurturia annelerinin buluşup, tanışmaları için oluşturuldu.
 • Okul öncesi dönemde okuma-yazma
  143 Üye, 9 İleti
  Her şey 4,5 yaşındaki oğlumun "Artık kendi masal kitaplarımı kendim okumak istiyorum" demesiyle başladı. İlköğretime başlamadan okuma-yazma öğrenme konusunda genelin düşüncesi; "Okul hayatı boyunca sıkılacak" oluyor. Benim düşüncemse; bunu çocuğun isteğine bırakmak, duyarlı olduğu bu dönemi kaçırmamak, kendi kitaplarını kendi başına okumak istiyorsa yol göstermek.

   İlköğretime başlamadan okuma-yazma bilenler, gerçekten okuyup yazabildiği için mi sıkıldı yoksa eğitim sistemimiz mi buna neden oldu? Artılar ve eksiler nelerdir? Bir çocuğun hayatını ne kadar etkileyebilir? Grubun kuruluş amacı bu konuda ebeveynlerin fikirlerini almak ve deneyimlerin paylaşılması.
 • Okul Öncesi Eğitimi
  261 Üye, 14 İleti
  Kreşler, çocukevleri, anaokullarındaki uygulamalar, olumlu olumsuz tecrübelerle ilgili her şeyi konuşalım.
 • Organik ürünlere meraklı olanların grubu
  233 Üye, 20 İleti
  Organik gıdalar, organik tekstil, organik temizlik malzemeleri, organik kozmetik malzemeleri vs. hakkında deneyimlerimizi, bildiklerimizi, haberleri burada paylaşalım.
 • Outlet Grubu
  258 Üye, 8 İleti
  Neden aynı ürünü daha ucuza almayalım ki?
 • pediatristlerden beklentiler
  44 Üye, 3 İleti
  Farkediyorum ki annelerin cocuk doktorlarindan beklentileri ile doktorlarin annelere sunduklari arasinda bazi farklılıklar var... Kendi yasantimdan yola cikarak cok dusunmeye basladim ve bayagi kafami kurcalar oldu.. anneler ne istiyor, nasil bir doktor idealdir, hangi yas doneminde hangi ihtiyaclara yanit vermelidir, beklentileriniz neler? ozellikle 0-2 yas donemindeki beklentiler ile sonrasi degiskenlik gosteriyor. Muayene suresi, muayene ortami, hijyen, oyuncaklar, ucretler, baska olanaklar (tetkik, asi, vb), ilac kullanimi konusunda gorusler, bilgilendirilme (beslenme, gelisimsel ozellikler,vb hakkinda) muayene rutini, vb....

  Anneler ve babalar, akliniza ne gelirse birkac satir yazarsaniz cok sevinirim! Belki ardindan bir arastirma patlar!

  Tesekkur ederim :)
 • pişmanım
  90 Üye, 4 İleti

  dilim döndugunce anlatıcam ben bu aileyi uzun süreedir tanıyorum ve çokta yardımım oldu buraya üye oldum ve bu aile içic yardım istedim evet hiç aklımda yalan dolan yoktu benimde maddi durumum iyi degil ama yınede gecıne bılıyorduk sonra kredi borclarımız yuzunden eve hacız gelcegını duydum 4 yıldır ödeye ödeye bıtıremedık evşenırken kredi cekmıstık ben osten cıkıncada eşim yetıremedi ve sızden aldıklarımı gidip borcuma verdim ama sanmayın ki üçüzlerede destek olmadım yıne ellerıne verdım ıhtıyaclarını bayramda ıkı yetim kız  cocugu gıydırdım sıze dua ederekten sadece caresızlıkten seytana uymuş bir anne var yoksa bu zamana kadar ne sabkıam var ne baska bısey çevremdekı ınsanlar bu olayı duyunca zaten mahvolcam asla boyel bırı degılım inanın butun gun uyumadım düşündüm çocuguma sarıldım kokladım agladım sıze yalvarırım beni affedin 30 gunluk bebegım ıcın ne olursunuz karsınızdda gelım yıne anlatım ama benı rezil etmeyın yavrum ıcın ondan koparmayın yasamamam kızımdada dogustan kalca cıkıgı var amelıyt olmamız gerek ücüz bebklerle sızı tanıstırabılırmde benım nasıl br ınsan oldugumu sorun soylesınler dedım ya bunladım seytana uydum calısır herkesın yatırdıgı öderım ne olur bebgımden ayırmayın affedin

Tüm Gruplar >>