dnz81
32 yaşındayım. 42 aylık bir kizim var.adı ecrin ipek. Birde 1,5 yaşında fıstıgım var. şebnem şimal..istanbul çekmeköyde yaşıyorum.
 • Çekmeköy'lü anneler
  13 Üye, 2 İleti
  Aynı ilçede yaşayan annelerin paylaşımları, tanışmaları,kıparaşmalarına ön ayak olacak bir grup:)
 • ÇOCUĞUNA KENDİSİ BAKAN EVDE OTURAN ANNELER ORDAMISINIZ ?
  11 Üye, 1 İleti
   Merhaba hanımlar ben merve ; evlenmeden önce yoğun tempolu bir iş hayatım ve sosyal bir yaşantım vardı fakat önce evlilik ardından sorunlu bir hamilelik ve oğlumun doğumuyla iş hayatım sonlandı , hamilelik dönemimde işten ayrılmak durumunda kaldım sağlık sorunlarımdan dolayı, ve beraberinde bebeğim oldu onu bırakmaya kıyamadım ve halen evdeyim :( ama artık evde oturmaktan çok sıkıldım bir fiil 3 yıldır yaşantıma ev hayatı hakim ..  ev hayatının ne demek olduğunu çocuklarına evde bakan hanımlar çok iyi bilirler .. benimle aynı kaderi paylaşan arkadaşlar vardır mutlaka ama memnun ama değil , konuşalım paylaşalım :))
 • Dert Ortağım Benim
  1880 Üye, 357 İleti
  Anneler melek değildir. Bir sürü şeye kızar, üzülür, dertlenir, sinirlenir, gıcık olur, kıl olur, tilt olur. Bazen sadece anlatmak ve anlaşılmak ister. 

  Gelin içimizi dökelim. Rahatlayalım. Sohbet edelim. Çay içelim pc başında, kahve içelim... Çekiştirelim eni konu. Derdini söyle belki dermanı vardır. Çözüm odaklı olmaktan ziyade, anlayalım, anlaşılalım temalı grubumuz. Bakalım nasıl gidecek... 
 • Dukan Diyeti
  164 Üye, 23 İleti
  Dukan Diyeti yapanlar, başlamak isteyenler..deneyim ve tecrübelerini paylaşmak isteyenler için.


 • EK GIDAYA GEÇECEK,GEÇMEKTE OLAN,GEÇEN ANNELER
  628 Üye, 47 İleti

  Ek Gıdaya geçiş çok önemli bir aşama. Herkes bebeğinin sıkıntısız ve kolay bir biçimde bu aşamaya geçmesini ister. Ki bu dönemde edinilecek tecrübe çocuğun beslenme alışkanlığını çok ciddi etkiliyor. Sorunlarımızı, önerilerinizi bekliyoruz.

 • Guncel kres mevzuları
  141 Üye, 15 İleti
  Çocuklarımızın kreslerde sıkça karşılastiklari konulari veya cocuklarimiz araciligiyla bizlerin sıkca karsilastigimiz konulari tartisalim. 
 • Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları
  1051 Üye, 836 İleti
  Bebek bakımı, yardımcı ablalık gibi konularda ailelere hizmet veren kişilerin ilanlarını bırakabilmeleri için açılmıştır:

  * Gündüzlü bakıcı
  * Yatılı bakıcı
  * Yarım gün / tam gün
  * Oyun ablası
  * Dadı
 • Her Gün Bir Ev Yemeği Menüsü..
  1857 Üye, 326 İleti

  Her akşam tabaklarımızda olacak yemekleri , değişik bir yemekse kısa bir tarifle yazmaya var mısınız.


  Sevgiler.

 • İkinci El
  15808 Üye, 4792 İleti
  Bebişlerin kullanılır durumda olan eskilerini kardeşlere uygun fıyatlara verelim,bizlerde  başka abla, abilerin eşyalarını bu yolla kullanabilelim. Bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı derken bebiş olayı çok masraflı bir hal alıyor. Yakınları olanlar ödünç alabiliyor, olmayanlar ortada kalıyor. bu grupta herkes bütçesinin yettiğince alışveriş yapabilsin ve zaten çok yıpranmayan bebek eşyaları bir sonrakı bebek ıcınde faydalı olsun

  Satmayı düşündüğümüz bu tarz ürünleri bu grupta paylaşalım...
    NUTURİADA UCRETSIZ BEBEK KIYAFETLERI PAYLAŞIM GRUBU OLDUĞUNDAN LUTFEN BU TARZ TALEPLERINIZ İÇİN O GRUBU KULLANIN Kİ BURASI AMACINA ULAŞŞIN.. • İkinci El bebek /çocuk eşyaları
  19 Üye, 9 İleti
  Almak saatmak paylaşmak isteyenlerin grubu
Tüm Gruplar >>