Philips Avent %0 BPA Elektronik Göğüs Pompası

Nurturia Shop'ta ürün satışı sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Ürün bilgileri güncellenmediğinden eski, eksik ya da artık yanlış olabilir.

Büyütmek için resmin üzerinde gezin.

Öne Çıkanlar

  • Elektrikli, pilli veya manuel kullanılan süt pompası.
  • Pompalama ritminizi öğrenir ve sürdürür.
  • Doğal yoldan daha fazla süt.
  • Bebeğin emme hareketini taklit eden nazik çekişli vakum sütün devamlılığını sağlar.
  • Yumuşak masaj yastıkları sayesinde emzirir gibi doğal sağım. Philips AVENT göğüs pompasının patentli masaj yastıkları, bebeğinizin emme hareketini taklit ederek içe ve dışa doğru esner. Bu sayede hızlı ve doğal boşaltıma yardımcı olur.

Ürün Detayları

Hem elektrikli, hem manuel!

Süt pompasını elektrikli mi manuel mi alayım diye kararsız kalmanıza gerek yok. Bu pompa her ortamda sütünüzü sağıp saklayabilmeniz için üretildi.
Pompalama ayarı hafızası
Elektronik hafıza, kişisel pompalama ritminizi öğrenir ve bir düğmeye dokunulduğunda bu ritimde devam eder.Yumuşak masaj yastıkları sayesinde emzirir gibi doğal sağım.
Bu Philips AVENT göğüs pompasının patentli masaj yastıkları, bebeğinizin emme hareketini taklit ederek içe ve dışa doğru esner. Bu sayede hızlı ve doğal boşaltıma yardımcı olur.Bebeğin emme hareketini taklit eden nazik çekişli vakum sütün devamlılığını sağlar
Nazik çekişli vakum, daha az pompalama gerektiren sürekli süt akışı sağlamak için bebeğin emiş hareketini taklit eder.


Ürün Özelllikleri

Kodu :
SCF312-60
Tavsiye edilen yaş aralığı:
Doğumdan itibaren

Ürün Yorumları

Pompam,

Çok kullanmıştım, çok kaliteli bir pompadır. Şimdi bile arkadaşımda tıkıt tıkır çalışmaya devam ediyor. Bence başlık tasarımı çok güzel ve diğerlerine göre en büyük artısı, hiç hissettirmez sağarken. Düğmesine bir kaç saniye basılı tutmak lazım açarken ben ilk denememde açamamıştım böyle de bir triği vardır. Verdiğim arkadaşım da gecesinde aradı bozdum sanmış açamadım diye :)

mükemmel,

doğumdan sonra bebeğim memeyi alamamıştı. sütü boşaltmak için aldım. acısız ağrısız kullandım. sonrasında çatlaklarım oldu, bebekten daha az acıttığı için bunu kullandım bebeğime sağıp verdim. elektrikli olması da güzel, yormuyor. çekiş hızını da siz ayarlayabiliyorsunuz hiç acı hissetmiyorsunuz.

Süper ürün,

Arkadaşın ödünç verdiği pompasını kullanmıştım, çok beğendim işe başlayınca kendime bir tane aldım. Çok yumuşak sağıyor hiç hissetmiyorsunz ama çok güzel boşaltıyor göğsü.

Ürün kodu: 1720